У Бердичеві з підприємця стягнуто понад один мільйон гривень за користування землею без правовстановлюючих документів

У Бердичеві з підприємця стягнуто понад один мільйон гривень за користування землею без правовстановлюючих документів

За позовом Бердичівської окружної прокуратури з приватного підприємця стягнуто на користь Бердичівської міської ради понад один мільйон гривень за користування землею комунальної власності. 

Йдеться про ділянку землі площею 7 га, що на території міста Бердичева, - повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури. 

Відповідач свого часу придбав цілісний майновий комплекс (колишня нафтобаза), розташований на ділянці землі комунальної власності. Згодом, у березні 2020 року, оформив право власності на нерухомість, до складу якої входять капітальні споруди, зокрема, адмінбудинок, виробничі приміщення, склад для мастил, лабораторія тощо.

Відтоді, упродовж декількох років, підприємець користується й землею. 

Відео дня

Однак окружною прокуратурою встановлено, що відповідач не оформив належним чином правовстановлюючих документів на ділянку, та, відповідно не сплачує до місцевого бюджету жодних коштів. 

Прокуратура заявила позов, який Господарським судом Житомирської області задоволено у повному обсязі.

Після набуття рішенням суду законної сили прокуратурою вживатимуться заходи щодо його реального виконання.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up