У Бердичеві слідчі повідомили про підозру містянину, який травмував поліцейського та пошкодив службові автомобілі

У Бердичеві слідчі повідомили про підозру містянину, який травмував поліцейського та пошкодив службові автомобілі

Нагадаємо, подія сталася 14 лютого на вулиці Європейській у місті Бердичеві.

Як повідомляє Бердичівський районний відділ поліції, що того дня екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль Volkswagen Passat за вчинення водієм адміністративного правопорушення. Не виконавши законну вимогу правоохоронців надати документи, керманич умисно розпочав рух автівки та здійснив наїзд на поліцейського. Надалі, під час переслідування транспортного засобу, водій також пошкодив три службові автомобілі поліції.

23 лютого в межах досудового розслідування правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем проживання чоловіка. Цього ж дня слідчі Бердичівського райвідділу поліції, за процесуального керівництва окружної прокуратури, повідомили фігурантові про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України. Досудове розслідування триває.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.


 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up