У Баранівському районі молодики викрали більше кубометра дубових і вільхових дров

У Баранівському районі молодики викрали більше кубометра дубових і вільхових дров

До поліції звернувся працівник місцевого лісгоспу із повідомленням про крадіжку готової лісопродукції.

Дільничні офіцери Баранівського відділення поліції встановили причетність до правопорушення двох жителів району. Викрадене вилучили, триває досудове розслідування, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

За повідомленням лісівників, крадіжку було вчинено кілька днів тому з території лісництва між селами Дубрівкою та Жарі. Працівники лісгоспу заготовили дубові та вільхові технологічні дрова, які згодом мали бути транспортовані. Саме цю лісопродукцію загальним обсягом понад 1,3 м3 і було викрадено.

У ході проведених заходів поліцейські встановили, що до вчинення правопорушення причетні двоє жителів сусідніх сіл, віком 24 та 25 років. Молодики визнали свою провину та розповіли, що їхали лісом гужовою підводою і, помітивши заготовлені колоди, вирішили їх викрасти. Тож завантажили лісопродукцію та завезли до села, аби надалі продати. Викрадене поліцейські вилучили.

Нині триває подальше встановлення всіх обставин події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Законодавством таке правопорушення, вчинене за попередньою змовою групою осіб, карається арештом на строк від 3 до 6 місяців або обмеженням чи позбавленням волі на строк до 5 років.

Крім того, минулої доби овруцькі поліцейські зупинили вантажівку, в якій транспортували понад 60 соснових колод. Водій, 34-річний житель Овруччини, відповідних документів не надав. Відтак автомобіль з вантажем вилучили та нині триває встановлення походження та призначення деревини.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:38 14 листопада - Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом 14:21 Діти пільгових категорій області вирушили до Міжнародного дитячого центру «Артек» 14:00 Здійснювала господарську діяльність у взаємодії з державою-агресором – заочно засуджено жительку Херсонщини до 5 років ув’язнення 12:37 Світла пам’ять Віталію Федоровичу Ставинському Від читача 14:49 вважати недійсним чіп-карту 12:21 СБУ затримала іноземця, який на замовлення фсб наводив атаки рашистів по енергооб’єктах біля Хмельницької АЕС 12:00 Рятувальники ліквідували пожежу в приватному гаражі в Житомирі 11:40 Дівчата із сімейних форм виховання Житомирської громади — учасниці проєкту “GIRL POWER UKRAINE” 11:18 У Житомирі триває осіннє прибирання. Комунальні служби звітують про зроблену роботу 10:41 Ошукала пенсіонерку на 68 тисяч гривень: поліцейські Малинщини проводять розслідування 10:21 11-річний хлопчик потрапив під автівку у Гришківцях — дитина в лікарні 10:00 Обмеження споживання електрики на 14 листопада: графіки 09:42 Втрати ворога зросли ще на 1040 осіб 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 14.11.2025 щодо російського вторгнення 09:01 14 листопада: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі 19:30 Поразка на полі бою змушує росію активізувати внутрішній план дестабілізації та повалення конституційного ладу в Україні 17:00 У Житомирі відбудеться круглий стіл «Актуальні питання функціонування державної мови в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти: результати моніторингу» 16:39 Студентський актив Житомира посилює співпрацю з Житомирською міською радою 16:20 На початку 28-ї сесії обласної ради відзначили державними нагородами жителів Житомирщини 16:00 Погода у Житомирі — температура поступово знижуватиметься
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up