Трагедія в житомирському гуртожитку: двоє чоловіків до смерті побили сусіда по кімнаті

Трагедія в житомирському гуртожитку: двоє чоловіків до смерті побили сусіда по кімнаті

Чоловіків, які до смерті побили знайомця, затримала поліція.

Подія трапилась увечері 30 листопада в одному із гуртожитків міста. Компанія знайомих чоловіків вживали спиртне, а згодом двоє з них через дріб’язковий конфлікт накинулись на співчаркувальника і спричинили йому тяжкі травми, від яких чоловік помер. Обох підозрюваних поліція взяла під варту. Триває досудове розслідування, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Близько 19-ї години до Житомирського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що у під’їзді гуртожитку лежить закривавлений чоловік без свідомості.

На місці події працювали правоохоронці слідчо-оперативної групи. Чоловіка із тяжкими травмами голови та тулуба медики терміново транспортували до лікарні. Однак, незважаючи на їх зусилля, потерпілий помер у кареті «швидкої». Причину смерті наразі встановлюють фахівці судово-медичної експертизи.

Поліцейські швидко з’ясували обставини травмування загиблого 49-річного житомирянина. Попередньо, він разом зі своїми знайомцями того вечора чаркували в одній з кімнат гуртожитку, в якому усі троє проживали. Вочевидь, кількість вжитого спиртного сприяла виникненню суперечки між чоловіками. Подальший нетверезий конфлікт переріс у бійку, у ході якої двоє з чаркувальників побили третього учасника, а потім винесли його у під’їзд і покинули.  

Обох підозрюваних, віком 40 та 33 років, поліцейські виявили у кімнаті, де й відбувались ці події. Раніше чоловіки уже притягувались до кримінальної відповідальності. Нині вони затримані у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України.

Усі обставини з’ясовуються у рамках розпочатого кримінального провадження за ч.2 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Після необхідних слідчих процесуальних дій вирішуватиметься обрання для затриманих запобіжного заходу.  

За чинним законодавством чоловікам загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:53 На Житомирщині обговорили алгоритм впровадження послуги супроводу під час інклюзивного навчання 17:00 На 11 червня по Житомирщині оголошено штормове попередження: очікується гроза 16:41 Збільшуємо бюджет на оборону та безпеку на 1,56 трлн грн, – Юлія Свириденко 16:20 До 10 років ув’язнення загрожує 57-річному жителю Овруцької громади, обвинуваченому за метадоновий бізнес та наркопритон Від читача 17:56 Увага: шахраї маскуються під Дію 16:00 П'ять громадських організацій отримають фінансову підтримку з бюджету громади на реалізацію соціально-культурних проєктів національно-патріотичного виховання 15:39 У Житомирі з 13 до 21 червня відбудеться 13-1 Чілдрен Кінофест 15:19 У 19 років пішов на війну: історія бійця з Чуднова, який тижнями стримував штурми окупантів 15:00 Житомирян запрошують стати учасниками урочистого відкриття оздоровчих теренкурів та маршрутів для скандинавської ходьби у Шодуарівському парку 14:40 Майже 1,5 млн грн шкоди та тонни забруднюючих речовин в атмосферному повітрі: ДЕІ Поліського округу обрахувала наслідки ворожих атак на Житомирщині photo_camera 14:20 Увага: шахраї маскуються під Дію 14:00 «Ветеранський спорт» на Житомирщині. Оновлений перелік спортивних закладів 12:38 У Житомирі 34 родини отримають кошти на придбання житла ветеранами війни та членами сімей загиблих 12:20 За сприяння у незаконному перетині кордону 23-річного житомирянина засуджено на 5 років позбавлення волі 12:00 В Овручі через опади затопило підвал допоміжної будівлі церкви: рятувальники викачали близько 200 куб. м води photo_camera 11:39 На Житомирщині визначили переможців Шкільної футбольної ліги «Полісся» 11:20 На 70 % перевірених об’єктів водопостачання виявлено порушення 11:00 Нічна ДТП в Лугинській громаді: автомобіль збив лося  тварина загинула, пасажирка в реанімації 10:39 На Житомирщині посилюють підготовку до забезпечення безперебійного мобільного зв’язку в умовах можливих відключень електроенергії 10:20 В Ушомирській громаді через негоду та різкий підйом води в річці Уж підтопило двадцять житлових та господарських будівель photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up