Трагедія на Пулинщині: у полі знайшли замерзлого юнака, врятувати його не вдалося

Трагедія на Пулинщині: у полі знайшли замерзлого юнака, врятувати його не вдалося

Подія сталась під ранок 19 лютого у с. Видумці Пулинської громади. Уночі змерзлого і безпорадного юнака у полі знайшли його опікуни та привезли додому. Однак хлопець помер до приїзду лікарів «швидкої».

Поліція розпочала відповідні перевірки, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Близько 5 ранку до Пулинського відділення поліції надійшло повідомлення від медиків про констатацію смерті 17-річного жителя с. Видумки за місцем його проживання.

Поліцейські встановили, що померлий був сиротою і знаходився під офіційною опікою тітки. Він навчався у випускному класі загальноосвітньої школи. За попередніми відомостями, близько 15 години 18 лютого юнак повідомив тітку про те, що йде у сусіднє село до друзів і до вечора обіцявся повернутися додому. Однак так і не з’явився. 

Натомість уночі його родичі дізнались, що хлопець удвох з 13-річним односельцем повертались до села через засніжене поле. В якийсь момент старшому з хлопців стало зле і менший намагався допомогти йому. Однак коли зрозумів, що сил на двох не вистачить, поспішив додому та сповістив своїх рідних про подію. Рятувати юнака відразу кинулись його прийомні батьки, яких повідомили відразу односельці.

Хлопця знайшли безпорадним та із сильними обмороженнями серед снігових заметів. Автомобілем його привезли додому і викликали «швидку», однак він помер до приїзду лікарів. 

Наразі причину смерті встановлюють судово-медичні експерти. Поліцейські у рамках кримінального провадження з’ясовують обставини загибелі парубка.

Водночас правоохоронці наполегливо закликають громадян повсякчас контролювати місцезнаходження і зайняття неповнолітніх дітей. Складні погодні умови є значним фактором небезпеки, відтак подбайте про наявність постійного зв’язку із дітьми та підлітками. У разі виникнення незрозумілих і завідомо тривожних ситуацій, не зволікаючи, повідомляйте відповідні служби або телефонуйте до поліції. Лінія «102» працює цілодобово. 

Нині до лікарні госпіталізований і 13-річний товариш померлого через значне переохолодження. Медики надають йому необхідну допомогу.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:40 27-річна мешканка Житомирщини готувала серію терактів біля адмінбудівель в Одеській області photo_camera 10:21 Під час жнив сотні, а може й тисячі лелек заполонили одне з українських полів. ВІДЕО 10:00 У Житомирському ТЦК мобілізованого наркозалежного тримали в клітці — Лубінець. ВІДЕО play_circle_filled 09:40 Сили ППО збили 106 ворожих БпЛА Від читача 17:45 Фішингові посилання 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 17.08.2026 щодо російського вторгнення 09:00 17 серпня: все про цей день, яке церковне свято, традиції, прикмети і погода у Житомирі 15:32 На Коростенщині поліцейські встановлюють обставини загибелі двох чоловіків у ДТП 12:47 #СЗЧ: Повертайся в стрій! Будь серед своїх 11:49 Отруйні гриби. Профілактика 11:00 36 багатоквартирних будинків Житомира отримають співфінансування на капітальний ремонт загальнобудинкових електромереж та супутнього електрообладнання
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up