Столичне товариство незаконно користувалося двома водосховищами вартістю 347 млн грн

Столичне товариство незаконно користувалося двома водосховищами вартістю 347 млн грн

Прокуратура заявила позов в інтересах Корнинської селищної ради, - повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Прокурори Коростишівської окружної прокуратури, в інтересах Корнинської селищної ради, заявили до приватного товариства позов про визнання незаконними та скасування дозволів на спецвикористання водних біоресурсів  у рибогосподарських об’єктах на двох водосховищах загальною площею 446 га та зобов’язання повернути земельні ділянки з водоймами.  

Наразі ухвалою Господарського суду Житомирської області у справі за позовом відкрито провадження.

Прокурорами встановлено, що столичне приватне товариство тривалий час, з 2018-2019 років незаконно, без правовстановлюючих документів, користується водосховищами Лісне та Корнинське площею, відповідно, 331 га і 115 га та земельними ділянками комунальної власності зазначеної площі.

Зокрема, займається риборозведенням у водосховищах загальнодержавного значення, розташованих на р. Ірпінь, що належить до басейну р. Дніпро. Фактично безкоштовно користується значним масивом землі та водоймами загальною вартістю 347 млн грн, за відсутності договору, не сплачуючи до бюджету територіальної громади ніякої плати. 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up