Став вартістю 13,7 млн грн повернули громаді після втручання Бердичівської окружної прокуратури

Став вартістю 13,7 млн грн повернули громаді після втручання Бердичівської окружної прокуратури

Прокурори Бердичівської окружної прокуратури заявили до суду позов про повернення територіальній громаді земельної ділянки водного фонду та водний об’єкт площею 2,6 га.   

Як повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури, установлено, що місцевий житель тривалий час, з 2010 року, орендував для власних потреб став вартістю 13,7 млн грн, розташований на території Семенівської територіальної громади Бердичівського району.

Однак коли термін договору закінчився, орендар, усупереч вимогам Водного і Земельного кодексів України та Закону України «Про оренду землі», водойму, що є комунальною власністю територіальної громади, не повернув.

Лише після звернення окружної прокуратури до Бердичівського міськрайонного суду та відкриття провадження у справі недобросовісний орендар підписав акт приймання-передачі землі водного фонду та водойми територіальній громаді.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Володимир Бутківський

    А коли ця прокуратура візьметься наводити лад у Ружинській ОТГ на водних об'єктах, де кругом одне порушення Закону, кругом самозахват водних об'єктів ділками

keyboard_arrow_up