Сьогодні уночі в обласному центрі патрульні виявили 2 громадян з ймовірно наркотичними речовинами

Сьогодні уночі в обласному центрі патрульні виявили 2 громадян з ймовірно наркотичними речовинами

В ході патрулювання на вулиці Івана Сльоти, патрульні поліцейські помітили громадянина, котрий поводив себе підозріло.

Як поінформувала Патрульна поліція Жиитомирської ообласті, в ході поверхневої перевірки у чоловіка виявлено паперовий згорток з порошкоподібною речовиною, ймовірно наркотичною.
Інший випадок зафіксовано на перехресті вулиць Домбровського та Покровська. Патрульні помітили громадянина, котрий побачивши службовий автомобіль різко змінив напрямок руху та намагався уникнути зустрічі з правоохоронцями. Під час поверхневої перевірки у пачці цигарок виявлено паперовий згорток з білою порошкоподібною речовиною, обіг якої може бути забороненим на території України.
Для встановлення всіх обставин на місце події патрульні викликали слідчих.

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (1)
  • Александр Подик

    Хай у мене у дворі почергують без форми, знайдуть ще не таке. То на дитмайданчику обмін роблять, то в підїзді заховаються.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up