Смерть ув’язненого у СІЗО Житомира:  прокуратура розпочала три кримінальні провадження

Смерть ув’язненого у СІЗО Житомира:  прокуратура розпочала три кримінальні провадження

Спочатку смерть ув’язненого намагалися пояснити гострою серцевою недостатністю.

Житомирською обласною прокуратурою, за результатами перевірки факту смерті ув’язненого у слідчому ізоляторі виправної колонії, що у місті  Житомирі, відповідно до висновку судово-медичного експерта (від 19.07.2021), встановлено, що причиною смерті стала тупа травма грудної клітки, множинні переломи ребер з ушкодженням легень, шок тощо, - інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Разом з тим, фельдшером міської медчастини філії «Центру охорони здоров’я ДКВС України» в області 18.07.2021, у день трагічної події,  констатовано смерть цього ув’язненого з попереднім діагнозом – гостра серцева недостатність.

Виходячи з виявлених перевіркою обставин, Житомирською окружною прокуратурою внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України.  

Крім цього, окружною прокуратурою розпочато ще два кримінальних провадження, а саме, за фактом неналежного виконання професійних обов'язків медпрацівниками міської медчастини філії держустанови «Центр охорони здоров’я ДКВС України» в області та за фактом неналежного виконання службовими особами Житомирської установи виконання покарань своїх службових обов'язків щодо забезпечення належної охорони та нагляду за ув’язненими (відповідно, ч. 1 ст. 140 та ч. 2 ст. 367 КК України).

Наразі матеріали проваджень об’єднані в одне провадження, яке скероване до Другого слідчого відділу (з дислокацією у м. Житомир) Територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, для проведення досудового розслідування.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Житомирська обласна прокуратура.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі (3)
  • Паша Кумечко

    Пидарасы жытомерские
  • Маша Наша

    Хорошо что хоть кто-то в правде заинтересован! Интересно руководство колонии понесёт наказание?
  • Оксана Марусич

    Уроди за что человека убивать???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up