Сільські "розваги": взяли автівку сусіда і "покатались" на 5 років позбавлення волі

Сільські "розваги": взяли автівку сусіда і "покатались" на 5 років позбавлення волі

Двоє жителів Радомишльського району обґрунтовано підозрюються у причетності до незаконного заволодіння транспортним засобом пенсіонера в одному із сіл. Триває досудове розслідування.

Увечері 27 січня до Радомишльського відділення поліції надійшло повідомлення від 60-річного жителя с. Заболоті про викрадення з двору домоволодіння його автівки,- інформує відділ комунікації поліції Житомирської області .

На місці події працювали поліцейські слідчо-оперативної групи. Зі слів заявника з’ясувалося, що хтось зайшов до його обійстя та за допомогою мотузки зовні обмежив вхід до будинку. Господаря визволив сусід, якого пенсіонер викликав телефоном на підмогу. У дворі чоловік не виявив свого автомобіля «Славута», утім знайшовся транспортний засіб неподалік домоволодіння і з ознаками стороннього втручання у систему запалення. 

– У рамках першочергових заходів було організовано подвірний обхід та опитування місцевих жителів. У результаті вдалося встановити спочатку одного з причетних, а потім і його поплічника, - розповів начальник Радомишльського відділення поліції Микола Бондарчук.

Під обґрунтованою підозрою опинились 28-річний житель цього ж села та його 18-річний знайомець із сусіднього населеного пункту. Старший чоловік раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності. Свою вину обидва визнали. За словами підозрюваних, на чужий автомобіль вони спокусились після спільного чаркування, щоб покататись селом. З господарського двору автівку виштовхали, однак завести її не змогли. 

Нині один із винуватців затриманий у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу обом підозрюваним. 

Усі обставини встановлюються у ході досудового розслідування, розпочатого за ст.15, ч.2 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) ККУ. За чинним законодавством за подібні протиправні дії чоловікам може загрожувати від 5 років позбавлення волі.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:41 Під погрозами намагалась заволодіти золотими виробами знайомої на понад 145 тис. грн – житомирянку засуджено до 8 років позбавлення волі 12:21 Прокуратура через суд повернула державні гідроспоруди а річці Літка біля Лугин 12:00 Поліція розшукує безвісно зниклого 34-річного житомирянина 11:38 У Романові через дитячі пустощі з вогнем ледь не згоріла хата photo_camera Від читача 17:33 Фальшиві водійські посвідчення. 11:20 У Житомирі на вимогу Екоінспекції усунули порушення: навколо заасфальтованого дуба облаштовано пристовбурну лунку 11:09 Impact.Zhytomyr 2.0: підсумки менторської програми та нові напрями міжнародної співпраці 11:00 Прокуратура подала клопотання про взяття під варту підозрюваного в умисному вбивстві 42-річної жінки та нанесенні легкого тілесного ушкодження її матері 10:36 У Житомирі знайшли труп чоловіка: померлий — 35-річний житель Брусилівської громади 10:18 У зв’язку з технічним переоснащенням водогону сьогодні буде припинено водопостачання мікрорайону Польова 10:00 У сквері на Лятошинського група підлітків зламали лавку, смітник та паркувальні стовпчики photo_camera 09:40 російська армія втратила ще 980 військових 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 26.11.2025 щодо російського вторгнення 09:13 Акріс Агро (група АSТ) отримала Подяку від Попільнянської школи мистецтв на Житомирщині (Новини компаній) 09:00 26 листопада: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі 18:12 Знайшли батька покинутої на смітнику дитини — ним виявився 47-річний родич матері малюка 17:16 «Купівля в інтернеті»: звягельські поліцейські закликають громадян бути обачними 16:41 Стартувала акція «ТвориТи Житомир без насильства» 16:29 На Малинщині в ДТП загинули двоє чоловіків 16:00 Житомирський театр ляльок відкриває новорічний сезон: прем’єра техно-казки «Новий Roblоx, або Minecraft Різдво!» вже з 3 грудня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up