Шкода довкіллю на понад 2 млн 100 тисяч гривень: у Коростишеві підприємець організував незаконний вивіз відходів каменеобробки

Шкода довкіллю на понад 2 млн 100 тисяч гривень: у Коростишеві підприємець організував незаконний вивіз відходів каменеобробки

Таким чином було забруднено майже гектар земель шкідливими відходами.

Поліцейські встановили, що 40-річний житель Коростишева, не маючи жодних дозвільних документів, для власного збагачення організував збирання та вивіз відходів каменеобробних підприємств (пульпи). Для цього залучив кілька водіїв, жителів міста та навколишніх сіл, та забезпечив їх спеціальної технікою для виконання отриманих замовлень.

У період з вересня 2022 року донині у результаті такої діяльності було забруднено близько гектара землі на території Харитонівської громади Житомирського району, чим завдано довкіллю значну екологічну шкоду.

Поліцейські провели 10 санкціонованих обшуків за місцями проживання членів групи та в автомобілях, що використовувались для протиправної діяльності.

Усі процесуальні дії проводились під керівництвом Коростишівської окружної прокуратури.

23 січня слідчі СУ ГУНП оголосили підозри трьом членам групи, жителям м. Коростишева, у забрудненні земель (ч.2 ст. 28 та ч.2 ст.239 ККУ).

Чоловікам може загрожувати покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі терміном від 2 до 5 років.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Валерий Снигуровский

    Якось не чути ПРОДОВЖЕННЯ, КОЛИ КРЕНДЕЛЬ З ОРДИ-ВЛАШТУВАВ ВИВІЗ ЗЕМЛІ, З ТЕРИТОРІЇ БУВШОЇ НАФТОБАЗИ. ШВИДКО ЗВЕЛИ НОВУ БАЗУ-СУПЕРМАРКЕТ..
    ПРИРОДООХОРОНЦІ НАМАГАЛИСЬ ЩОСЬ ВДІЯТИ, АЛЕ ДІЇ САБОТУВАЛИСЬ МІСЬКРАДОЮ... САНИ  НА ТОМУ МІСТІ...

keyboard_arrow_up