Розстріл подружжя на Коростишівщині: поранена жінка померла в лікарні

Розстріл подружжя на Коростишівщині: поранена жінка померла в лікарні

Вранці у житомирській лікарні померла 39-річна жінка з вогнепальними пораненнями, яку напередодні привезли з села Грубське.

Підозрюваний у вбивстві вже під вартою. Про це йдеться в ТСН.12.00.

Хату, де жило подружжя з донькою-підлітком, обстріляли в ніч проти 8 червня. Дитина не постраждала, вона спала у віддаленій кімнаті. А от чоловік від отриманих поранень помер на місці, за життя жінки понад добу боролися медики. Втім, поранення були надто тяжкі, о шостій ранку вона померла.

Відомо, що чоловік нещодавно їздив на заробітки до Польщі, його дружина займалась господарством. Попередньою версією вбивства копи називали борги подружжя, і це підтвердилось.

По гарячих слідах поліція розшукала стрільця. Ним виявився 59-річний мешканець сусіднього села. За його словами, подружжя взяло у нього в борг  23 тисячі доларів і не віддавало. Підозрюваний нині під вартою.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Микола Нікітін
    И как теперь спокойно жить после этого?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:54 З 6 грудня будуть змінені деякі маршрути міського комунального транспорту у зв’язку з роботами на вулиці Івана Гонти 16:29 На Миколая в Україні трохи підморозить 16:01 До Міжнародного дня волонтера у міськраді  відзначили тих, чия відданість та праця стали частиною нашої стійкості 15:38 На Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera Від читача 11:30 Обережно! Шахрайські чат-боти вимагають ваші дані та гроші 15:21 За листопад патрульні відсторонили від керування 84 водії з ознаками сп’яніння 15:00 Рідним загиблих Захисників вручили відомчі нагороди 14:40 До уваги пасажирів: з 8 грудня маршрут №33 «Корабельна – Селецька» обслуговуватиме новий перевізник 14:20 У Звягелі судитимуть матір, чия бездіяльність призвела до самогубства 16-річної дочки 14:00 На Житомирщині виявлені 72 тварини, хворі на сказ, а також 4 спалахи  захворювання на АЧС 12:40 У Житомирі відбулися урочистості до Міжнародного дня волонтерів 12:20 Чоловік з гранатою намагався зайти в приміщення суду в Житомирі 12:00 Як тримати гіпертензію під контролем: поради лікаря 11:39 Одного знайомого вбив, іншому погрожував – у Бердичеві засуджено до 13 років позбавлення волі місцевого жителя 11:20 Російська агресія вже спричинила екологічні руйнування в Україні більше 6 трлн гривень 11:00 Убив односельця та закопав на городі: в Любарській громаді затримали підозрюваного photo_camera 10:40 Операція з порятунку коня: в селі Дашинка рятувальники визволяли тварину з 3-метрового колодязя photo_camera 10:19 Віталій Бунечко: Зустріч з керівниками громад Житомирщини. Розвиток та прогрес громад області 10:00 Графіки погодинних відключень електрики на 5 грудня 09:39 Втрати росіян за добу збільшились на 1240 осіб
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up