Протирадіаційне укриття у Хорошеві повернули у власність держави

Протирадіаційне укриття у Хорошеві повернули у власність держави

Коростишівська окружна прокуратура забезпечила виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

Наразі приміщення захисної споруди реально повернуто та може використовуватися жителями Хорошівської територіальної громади Житомирського району, - повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.  

Йдеться про протирадіаційне укриття, розташоване в смт Хорошів. Свого часу, у 2004 році, приватне товариство неправомірно включило приміщення до майнового комплексу, на який оформило право приватної власності. 

Прокурори встановили, що набувач права власності порушив вимоги Кодексу цивільного захисту України, якими заборонена приватизація майна такої категорії. 

Відео дня

Окружна прокуратура звернулася до суду про визнання недійсним свідоцтва про право власності, скасування держреєстрації права приватної власності та зобов’язання товариства повернути споруду цивільного захисту у власність держави. Господарським судом Житомирської області позов задоволено у повному обсязі.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up