Прокуратура Житомирщини забезпечує виконання вимог міжнародного права щодо екстрадиції громадянина Молдови

Прокуратура Житомирщини забезпечує виконання вимог міжнародного права щодо екстрадиції громадянина Молдови

Прокуратура Житомирської області, у межах компетенції, вживає заходи для забезпечення виконання компетентними органами України вимог Європейської конвенції про видачу правопорушників – громадянина Республіки Молдова.

Зокрема, за клопотанням прокуратури Житомирської області, ухвалою Богунського районного суду м. Житомира до правопорушника застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою (екстрадиційний арешт), - інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

Про це повідомив прокурор прокуратури області з міжнародно-правових доручень Павло Толкачов.

Він додав, що відтепер 30-річний громадянин Республіки Молдова, який майже 10 років знаходився у міжнародному розшуку за вчинення розбійного нападу (проживав в Овруцькому районі), перебуватиме під арештом до вирішення Міністерством юстиції України питання про його видачу та фактичну передачу компетентним органам запитуючої держави.  

Наразі прокуратура області, відповідно до ст. 587 Кримінального процесуального кодексу України, проводить екстрадиційну перевірку обставин, що можуть перешкоджати видачі затриманого до Республіки Молдова.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up