Прокуратура Житомирщини спільно із фіскальною службою викрила та припинила незаконний експорт лісопродукції за кордон

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області розслідується кримінальне провадження за фактом створення суб’єкта підприємницької діяльності (юридичної особи), з метою прикриття незаконної діяльності, за ч. 1 ст. 205 КК України.

Прокуратура Житомирщини спільно із фіскальною службою викрила та припинила незаконний експорт лісопродукції за кордон

За інформацією прес-служби прокуратури Житомирської області, у ході досудового розслідування 14 лютого 2018 року прокуратурою Житомирської області спільно із податковою міліцією викрито та припинено спробу одного із підприємств Житомирщини, що має всі ознаками фіктивності, незаконно експортувати за підробленими документами лісоматеріали до Республіки Туреччина.

Зловмисників викрито «на гарячому», коли вони вже приготувалися  розвантажувати з двох автомобілів лісопродукцію на території морського торгового комплексу, що в Одеській області.  

З метою попередження незаконного експорту, цього ж дня прокуратурою області спільно із податківцями на території морського торгового комплексу проведено низку санкціонованих обшуків, за результатами яких виявлено та вилучено 54 кубічних метри лісопродукції разом із підробленими товаро-супровідними документами.

На даний час подано клопотання до суду про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить податкова міліція області.

Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up