Приватне товариство три роки незаконно користувалося 33 га лісогосподарської землі вартістю 178 млн грн

Приватне товариство три роки незаконно користувалося 33 га лісогосподарської землі  вартістю 178 млн грн

Як повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури, за позовом Коростенської окружної прокуратури припинено незаконне користування понад 33 га земель лісогосподарського призначення вартістю 178 млн грн та повернуто їх до державної власності.

Йдеться про землі, надані Лугинською  селищною радою у січні 2020 року в оренду приватному товариству. На них орендар планував займатися  товарним сільськогосподарським виробництвом, однак майже через рік передав в суборенду іншому фермерському господарству. 

Проте прокурори встановили, що це земля лісогосподарського призначення, на якій зростають лісові насадження віком до півсотні років. До того ж, перебуває у постійному користуванні територіальної філії держлісгоспу.  

Також встановлено, що на значній площі - понад 25 га (75% відсотків) проведено незаконну суцільну вирубку дерев. Це у той час, коли орендована ділянка землі для сільськогосподарського виробництва не використовувалася.

Відео дня

Прокуратура звернулася до суду, який підтримав правову позицію прокуратури та постановив рішення про витребування земельної ділянки з незаконного володіння на користь держави в особі Житомирської обласної держадміністрації.
 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up