Приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн. що на В.Бердичівській, повернуть політехнічному університету в державну власність

Приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн. що на В.Бердичівській,  повернуть політехнічному університету в державну власність

Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Житомирська обласна прокуратура у Господарському суді Житомирської області домоглася скасування державної реєстрації права приватної власності на двоповерхову будівлю ДП «Житомирський ЦНТІ» площею майже 1200 м2 та повернення з незаконного володіння державі.

Прокурори у суді довели, що будівля вартістю 28 млн грн, власником  якої є державний університет «Житомирська політехніка» як правонаступник ЦНТІ, протиправно вибула з державної власності за підробленими документами.

Встановлено, що державний реєстратор на підставі підробленого акту про проведення електронних торгів у лютому 2019 року незаконно зареєстрував право приватної власності на двоповерхову будівлю за фізичною особою, яка невдовзі продала нерухомість.

Новий власник також не став користуватися приміщенням, а в червні 2020 року, на підставі акту приймання-передачі передав товариству з обмеженою відповідальністю.

Житомирська обласна прокуратура, в інтересах держави в особі Державного університету «Житомирська політехніка» та Міністерства освіти і науки України заявила позов, який судом задоволено у повному обсязі.

Додатково. Дії державного реєстратора кваліфіковано як кримінальне правопорушення, яке наразі розслідувано та з обвинувальним актом прокуратурою скеровано до суду. 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up