Працівниками органів ДВС, МВС та ГУНП в Житомирській області попереджено незаконне зняття арешту з транспортного засобу

Одним із пріоритетів роботи органів державної виконавчої служби є забезпечення належного виконання рішень судів шляхом примусового стягнення заборгованості, у тому числі накладення обтяжень на рухоме або нерухоме майно боржника.

 

Працівниками органів ДВС, МВС та ГУНП в Житомирській області попереджено незаконне зняття арешту з транспортного засобу

Відповідно до ст. 18, 58 Закону України «Про виконавче провадження» перевірка майнового стану та забезпечення збереження майна боржника є обов’язком державного виконавця. Але трапляються непоодинокі випадки вчинення протиправних дій недобросовісними боржниками, спрямовані на відчуження арештованого майна.

Так, під час чергового виконання рішення суду працівниками Богунського відділу державної виконавчої служби м. Житомир накладено арешт на транспортний засіб AUDI A 6. Однак, з метою ухилення від належного виконання рішення суду боржником або іншими зацікавленими особами було здійснено підробку документів для зняття арешту з вищевказаного автомобіля.

Проте, завдяки своєчасним та злагодженим діям органів державної виконавчої служби Житомирської області, Регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області та Головного управління національної поліції у Житомирській області попереджено незаконне зняття арешту з транспортного засобу за підробленими документами. За даним фактом розпочато досудове розслідування, проводяться невідкладні слідчі дії.

За вчинення інкримінованих кримінальних правопорушень зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up