Повертався з дня народження і зник: у Вінниці вже понад тиждень розшукують 24-річного хлопця

Повертався з дня народження і зник: у Вінниці вже понад тиждень розшукують 24-річного хлопця

Вже понад тиждень розшукують 24-річного вінничанина Михайла Зубчука. Хлопець вийшов з дому у суботу 10 квітня між 23:00 і 00:00 годиною і зник. Востаннє його бачили у мікрорайоні Тяжилів біля магазину “Мрія” у Вінниці. Небайдужих просять допомогти знайти молодика.

Мати Михайла Зубчука відкидає, що її син міг "десь загуляти з дівчатами", адже мав поїхати з нею у лікарню на курс хіміотерапії. Хлопець завжди підтримував матір, тож жінка таку версію зникнення сина відхиляє.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Вінницької області.  Встановити його місце перебування допомагають поліції та рідним нацгвардійці, кінологи та волонтери.

У перші дні проведення оперативних та слідчих заходів поліцейські встановили  і опитали усіх, хто бачився та  спілкувався з чоловіком напередодні зникнення, відтворили  можливий маршрут його руху, вивчили записи з камер  відеонагляду. 

Наразі оперативники, кінологи та дільничні офіцери поліції продовжують пошуки, прочісують лісопосадки, покинуті будівлі, прибережну зону озера в мікрорайоні Тяжилів, навколишні поля.

Як пише сайт "Це моя Україна",  разом зі знайомими після святкування дня народження дівчини Михайло чекав таксі, щоб їхати додому. Однак у машину не сів. Під час очікування транспорту відійшов від компанії. Це видно на камері відеоспостережння. Він присів на лавку, потім піднявся і знову пішов у протилежний бік від тих, з ким мав їхати додому. Слідом за ним ніхто не пішов. Після того хлопця ніхто не бачив, додому він не повернувся дотепер.

Мати зниклого Михайла Зубчука Надія Лукаш розповідає, що її єдиний син не міг піти з дому просто не попередивши.

 "Я збиралася в понеділок проходити черговий курс хіміотерапії і Міша мав бути зі мною в лікарні. Він завжди мене підтримував і в усьому. Тому версії, типу що син "десь з дівчатами загуляв" я відхиляю. Тим більше в нього є дівчина Наталя, з якою він довгий час в стосунках. В мене немає жодного передчуття, є тільки материнський біль і сподівання на краще", - сказала мати зниклого хлопця.

Правоохоронці просить усіх, кому щось відомо про місцеперебування Михайла Зубчука, або тих, хто володієте будь-якою інформацією, яка може допомогти у його пошуках, звертатися до поліції за номерами: 0432 59-43-59, 59-41-55, 097-946-13 77 або 102.

Прикмети Михайла Зубчука:

зріст 190 сантиметрів;
хлопець середньої статури;
волосся темнорусе;
був одягнений у темні джинси, куртку, мав кросівки теж темного кольору. 

Джерело: ТСН

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 Долучайтесь до опитування та розкажіть як живуть українські родини 17:26 У Житомирській обласній прокуратурі пройшла зустріч щодо забезпечення прав дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах 17:00 У Житомирі визначили надавачів соціальних послуг на 2026 рік шляхом соціального замовлення 16:36 На Запоріжжі героїчно загинув житомирянин Андрій Яременко Від читача 12:36 Житомирських педагогів запрошують до участі в премії «Ранкові зорі–2026» 16:23 Проєкт «СОВА» у Житомирі підбив підсумки роботи за 2025 рік: понад тисячу звернень і розширення напрямів допомоги 16:22 «Шлях батьківства»: в Україні стартувала програма для розвитку навичок батьківства 16:01 Житомирянин під час застілля вбив свого сусіда – прокурори повідомили чоловіку про підозру 15:49 На Михайлівській вкрали одну з 5 ялинок, якими прикрасили вулицю. ФОТО 15:38 У Житомирі реконструюють вхід до поліклініки на Польовій площі photo_camera 15:21 Синоптики очікують різдвяних морозів в Україні 15:00 У закладах освіти Житомирщини облаштовано 1195 укриттів різного типу 14:39 Дітей з багатодітних родин Житомира запрошують на святкові вистави з подарунками 14:19 Що потрібно знати про обмороження у дітей 14:00 У ДТП в Станишівці травмовано пішохода 12:47 У Житомирській громаді підбили підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2025 році 12:19 В Андрушівській громаді на пожежі в приватній оселі виявлено тіло чоловіка 12:00 У Житомирі безоплатно покажуть документальний фільм Антона Птушкіна про Антарктиду — історію життя на краю світу 11:39 24-річний житомирянин за 8 тисяч доларів намагався нелегально перетнути кордон з Румунією 11:19 57 дорожників і 25 комбінованих дорожніх механізмів працювали на автошляхах області для забезпечення проїзду у важких погодних умовах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up