Посадовицю з Бердичівського району підозрюють в спільних з громадянином рф оборудках при ремонті доріг на майже пів мільйона гривень

Посадовицю з Бердичівського району підозрюють в спільних з громадянином рф оборудках при ремонті доріг на майже пів мільйона гривень

Прокурор Бердичівської окружної прокуратури повідомив місцевій посадовиці про підозру у розтраті чужого майна, у великому розмірі, в умовах воєнного стану,  та підробленні офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Як повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури, розслідуванням встановлено, що для проведення ремонту сільських доріг у територіальній громаді Бердичівського району обрано приватного підприємця, громадянина рф, який проживає в АР Крим.  

Відповідальна особа - начальниця відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інвестицій сільської ради уклала з ним наприкінці 2023 року (поза електронною системою закупівель) п’ять договорів.    

Усі правочини, а згодом й акти виконаних робіт, підозрювана засвідчила підписами та завірила печаткою. Це попри те, що підрядник з 2021 року взагалі не з’являвся на підконтрольній Україні території, відповідно, фізично не міг бути стороною їх укладення.

Відео дня

На підставі складених підозрюваною документів з недостовірними підписами з місцевого бюджету підприємцю-росіянину перераховано 1,2 млн грн.

Разом з цим, за висновками експертизи, вартість відремонтованих доріг було завищено на майже пів мільйона грн, які зайво перераховані підряднику. 

Процесуальне керівництво здійснює Бердичівська окружна прокуратура, оперативний супровід – УСБУ в області.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up