Поліція розшукує підозрюваного у розбійному нападі на жінку у Коростені в 2015 році

Поліція розшукує підозрюваного у розбійному нападі на жінку у Коростені в 2015 році

Чоловік причетний до розбійного нападу у Коростені, коли він з подільниками напали на жінку  та викрали з її помешкання гроші і ювелірні прикраси.

Коростенським районним управлінням поліції ГУНП в Житомирській області розшукується Гаврилюк Михайло Миколайович, 13.11.1984 р.н. Чоловік підозрюється у вчиненні влітку 2015 року розбійного нападу на жительку райцентру.

Михайло Гаврилюк є уродженцем с. Путиловичів Лугинського району (нині – Лугинська громада Коростенського району). До вчинення злочину чоловік проживав у м. Коростені.

Слідчими встановлено, що розшукуваний причетний до розбійного нападу із застосуванням предмета, схожого на пістолет, що стався 24 липня 2015 року у м. Коростені. Тоді нападник разом з кількома іншими чоловіками, погрожуючи, зв’язали жінку та викрали з її помешкання гроші і ювелірні прикраси. Тож нині триває розшук Михайла Гаврилюка, його спільників поліцейські затримали.

Прикмети чоловіка: зріст 175-180 см, спортивної тілобудови, волосся коротке, має лобні залисини.

Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Михайла Гаврилюка, повідомте за телефоном 0978364448 або «102» чи зверніться до найближчого відділу поліції.

 

Коментарі

keyboard_arrow_up