Поліцейські впіймали двох крадіїв. які винесли з магазинів Житомира одяг і побутову хімію на 7 тисяч гривень

Поліцейські впіймали двох крадіїв. які винесли з магазинів Житомира одяг і побутову хімію на 7 тисяч гривень

Дільничні офіцери поліції викрили двох чоловіків у скоєнні крадіжок з магазинів обласного центру.

Один з них таким чином оновлював свій гардероб, а інший, окрім одягу, «полював» ще й на побутову хімію. Загалом їхні закупи вартували торгівельним закладам близько 7 тисяч гривень, - повідомляє Житомирське районне управління поліції.

Днями до Житомирського районного управління поліції  звернулася представник адміністрації одного з місцевих магазинів та повідомила, що невідомий чоловік викрав з торговельного залу чоловічий одяг. Переглянувши записи камер відеоспостереження, дільничні інспектори поліції впізнали незнайомця. Ним виявився 28-річний містянин.

Поліцейські встановили, що молодик, гуляючи поміж рядами висмикував окремий одяг і, зірвавши з нього етикетки, ховав у наплічник. Після цього він безперешкодно вийшов з магазина, залишивши власників без товару на суму близько 2300 гривень.

Також минулого тижня після скоєння крадіжки побутової хімії був затриманий 27-річний житомирянин. З’ясувалося, що з початку року йому вдавалися такі «безкоштовні шопінги» до десятка разів. Не гребував чоловік нічим: від зубних щіток до верхнього одягу. Загалом він спричинив власникам магазинів матеріального збитку на суму близько 5 тисяч гривень.

Наразі слідчі Житомирського районного управління поліції повідомили двом викритим молодикам про підозру у скоєнні вказаних крадіжок.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, за таємне викрадення чужого майна передбачено покарання від штрафу і до позбавлення волі терміном до 3 років. Якщо ж подібні дії вчинялись повторно, термін позбавлення волі може сягнути 5 років.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 Малі фермерські господарства — важливий ресурс розвитку громад Житомирщини 16:46 Поблизу Іршанська виявили тіло 15-річного хлопця, який зник напередодні 16:20 Житомирські поліцейські завершили досудове розслідування ДТП на вулиці Східній із загибеллю пішохідки 16:00 Майже 4 млн грн збитків на теплопостачанні: підозрюють директорку підприємства та посадовців виправних установ на Житомирщині Від читача 17:21 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 15:40 У Житомирі чоловік намагався за хабар 40 тис. грн закрити кримінальну справу 15:20 Землю на кілька днів накриє магнітна буря червоного рівня 15:00 Дитячі пустощі з вогнем спричинили пожежу сухостою 14:44 Український ветеранський фонд очолив Герой України Олег Олива 14:20 Ексдиректора товариства з обмеженою відповідальністю судитимуть за фактом заволодіння майже 320 тис. грн бюджетних коштів 14:00 Міфи і факти про ендометріоз 12:40 У лісі поблизу Малина виявили два артилерійські снаряди часів Другої світової 12:20 У Житомирі поки не планують завершувати опалювальний сезон 12:00 У Житомирі припиняє роботу мережа магазинів «Квартал» 11:40 У Березівці під час гасіння сухої трави травмувався підліток 11:20 Дортмунд передав Житомиру трактор-екскаватор для обслуговування зливових мереж 11:00 У вічному польоті... У Житомирі попрощалися з Героєм України Олександром Довгачем 10:40 Майже 900 мільйонів на дороги Житомирщини: оголошено масштабний тендер на утримання державних трас 10:23 Вартість проїзду в міському громадському транспорті Житомира зросте з 16 березня 10:00 Реформа шкільного харчування на Житомирщині: інвестовано понад 215 мільйонів гривень, повністю модернізовані 92 харчоблоки play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up