Подробиці загибелі Тетяни Холодної: рідні вимагають нових експертиз

Подробиці загибелі Тетяни Холодної: рідні вимагають нових експертиз

Директорка філії компанії "Мікрокредит" у Житомирській області Тетяна Холодна поїхала у відрядження та зникла.

Чоловік звернувся в поліцію того ж дня: уявити, що любляча дружина і мама двох дітей могла "загуляти", було неможливо. А за кілька днів молоду жінку знайшли мертвою у лісі, за 70 км від дому.

У поліції вважають, що сталося самогубство, проте родичі переконані, що це не так – тим більше, що останній дзвінок Тетяни був на 102.

Чотири дні пекла

33-річна Тетяна Холодна жила у Бердичеві зі своєю родиною. 11 січня зібралася у відрядження. Спочатку доїхала до Житомира та з автовокзалу об 11:30 зателефонувала до чоловіка Олександра: розповіла, що вже сіла в автобус на Олевськ, щоб доїхати до Новограда-Волинського. Але вже за 20 кілометрів дороги несподівано вийшла на зупинці.

Водій автобуса розповів, що у Березівці вийшли дві пасажирки, одна з них – Тетяна. Він запам'ятав струнку, в норковому кожушку жінку. Чому вона вийшла, не доїхавши до потрібного місця, – невідомо, але конфліктної ситуації в автобусі нібито не було.

А вже близько 17 години чоловік Тетяни зателефонував у поліцію і повідомив про зникнення дружини. Вона не відповідала на дзвінки, а в офісі компанії в Новограді-Волинському сказали, що вона до них не доїхала.

Пошуки організували друзі та рідні зниклої жінки: виїжджали машинами, прочісували територію. А через чотири дні, які стали пеклом для її близьких, Тетяну Холодну знайшли мертвою у лісі.

Листівка про розшук Тетяни Холодної

"Місце смерті – буквально за двісті метрів від автодороги Київ – Чоп, за кілометр від військового містечка. Жінка висіла на чорному шарфі, весь одяг був на ній. На місці знайшли її iPhone, сумку з банківськими картками та трохи готівки", – розповів співрозмовник OBOZREVATEL у місцевій поліції.

Тетяна Холодна вийшла за 20 кілометрів від Житомира

Останній дзвінок – до поліції

Все це вкладалося в попередню версію правоохоронців про самогубство, а проведена судмедекспертиза також дійшла такого висновку. Проте друзі та родичі із цим категорично не згодні.

Вікторія Яблонська була кумою Тетяни, хрестила її сина – жінки були знайомі 12 років. Разом вони розпочинали кар'єру – із кредитного консультанта, по суті – з нуля. Через роки Холодна стала регіональним менеджером компанії.

"Ця на вигляд тендітна жінка була успішною, завжди добивалася свого, як кажуть – сталева леді. А що стосується сім'ї – мама-квочка: вона б видряпала очі за чоловіка та двох дітей", – розповіла журналістам Вікторія.

Те, що відбувається, Вікторія називає "шапіто". За її словами, у результати проведеної за годину-дві експертизи ніхто з друзів та родичів Тетяни не вірить. Останні звернулися до правоохоронних органів із заявою про проведення додаткових досліджень.

Люди злі на поліцію, кажуть, що вона не вела нормальних пошуків, а тіло Тетяни знайшли не правоохоронці, а сестра куми Тетяни із чоловіком. Також, за словами близьких, останні три дзвінки з телефону жінки були кумі, матері та на 102. Те, що Тетяна Холодна перед смертю дзвонила в поліцію, дало ще більше підстав її друзям та близьким сумніватися у її самогубстві.

Джерело: OBOZREVATEL

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (22)
 • Світлана Цудна

  Причетними можуть бути самі близькі люди,або працівники....хто зна...
  Умисне сплановане ніби самогубство...Сумно.
  Світ став жорстоким.
  Царство небесне !
 • Юрий Гагарин

  Царства небесного ......
 • Юрий Гагарин

  Правду знає лише сама жінка,нажаль її вже нема,тому вже ніхто нічого не взнає.Світла пам'ять ,вічний покій.....
 • Roma Roma

  Это понятно уже всем!Это наша полиция!

keyboard_arrow_up