Підрядник сплатить понад 350 тис. грн за неякісну реконструкцію очисних споруд у Ємільчинській громаді

Підрядник сплатить понад 350 тис. грн за неякісну реконструкцію очисних споруд у Ємільчинській громаді

За позовом прокурорів Звягельської (раніше Новоград-Волинської) окружної прокуратури з приватного товариства стягнуто понад 350 тис. грн штрафу та збитків, заподіяних під час реконструкції очисних споруд у Ємільчинській громаді. 

Як повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури, йдеться про приватне товариство, яке у 2017 році зобов’язалося  реконструювати та технічно переобладнати каналізаційну систему у смт Ємільчине. За укладеним з департаментом Житомирської держадміністрації договором, за комплекс робіт виконавцю перераховано з бюджету 3,4 млн грн.

Проте прокурори встановили, що виконана підрядником технічна реконструкція очисних споруд  не відповідає вимогам проектно-кошторисної документації та нормативно-правових актів у галузі будівництва. А до офіційних документів внесено неправдиві відомості щодо об’ємів виконаних робіт. Ці порушення розслідувалися у межах кримінального провадження.

За висновками судово-будівельної експертизи, окремі цикли такого «технічного переоснащення» взагалі непридатні функціонувати за призначенням, у зв’язку з чим мають бути перероблені. Загальна вартість таких робіт, а також штрафів за неякісно виконану реконструкцію становить понад 350 тис. грн.

Відео дня

З огляду на виявлені порушення, прокурори звернулися до місцевого господарського суду про стягнення з підрядника заподіяних державі збитків. Суд визнав вимоги прокуратури обґрунтованими.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Viacheslav Magaletskyi

    Назвали б підрядника

keyboard_arrow_up