Під час комендантської години на вулиці Вільський Шлях зупинили авто: в салоні виявили згорток з наркотиками

Під час комендантської години на вулиці Вільський Шлях зупинили авто: в салоні виявили згорток з наркотиками

Сьогодні вночі, близько 2-ї години, на вулиці Вільський Шлях за порушення комендантської години патрульні зупинили транспортний засіб BMW.

Під час перевірки документів водій та пасажир помітно нервували й поводилися підозріло. Чим викликали підозру у ТОРівців, - повідомляє Патрульна поліція Житомирської області.

Інспектори вирішили провести поверхневу перевірку авто та осіб. Як виявилось — недаремно.

В салоні авто патрульні виявили чималий згорток з білою порошкоподібною речовиною, ззовні схожою на наркотичну.

Для встановлення обставин справи та вилучення речовини, на місце події інспектори роти тактико-оперативного реагування викликали слідчо-оперативну групу, яка під час обшуку автомобіля, виявила прозорий контейнер і зіп-пакети з білою порошкоподібною речовиною ззовні схожою на наркотичну та контейнер з приладдям: зіп-пакети, ваги, ложки.

Нагадуємо, що санкція ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) ККУ передбачає максимальну відповідальність — позбавлення волі строком до 3 років.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up