Перед судом постане підприємець, який виготовляв нелегальний алкоголь у Житомирі

Перед судом постане підприємець, який виготовляв нелегальний алкоголь у Житомирі

Прокуратурою області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв приватним підприємцем, за ч. 2 ст. 204 КК України. Про це повідомляє прес-служба  прокуратура Житомирської області. 

 

Установлено, що місцевий підприємець у спеціально обладнаних підпільних цехах на території гаражних кооперативів у м. Житомирі та Житомирському районі незаконно виготовляв алкогольні напої.

Протиправну діяльність було викрито та припинено прокуратурою спільно із фіскальною службою. Під час проведених санкціонованих обшуків у підпільних цехах вилучено понад 24 тонни фальсифікованих алкогольних напоїв та  обладнання для їх виготовлення.

Наразі обвинувальний акт скеровано до Богунського районного суду м. Житомира.

Також закінчено досудове розслідування та затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення підприємцем тютюнових виробів, за  ч.2 ст. 204 КК України.

Цей підприємець постане перед судом за те, що налагодив підпільний цех у гаражах м. Житомира та незаконно виготовляв неліцензійні товари.

Кримінальне провадження з обвинувальним актом скеровано до Корольовського районного суду для розгляду по суті.

Публічне обвинувачення у суді забезпечуватиме прокуратура області.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:20 Правоохоронці провели обшуки в мережі кафе-шопів: вартість вилученого сягає близько 1 000 000 гривень photo_camera 10:00 У Житомирі двоє підлітків побили 9-річного хлопчика: поліція розпочала розслідування 09:43 У ніч на 23 квітня ворог атакував Україну 155 ударними БпЛА 09:20 Коростень — під атакою російських дронів, лунають вибухи Від читача 16:03 Історія єнота Тосі: шлях від недовіри до нового життя 09:00 23 квітня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:51 На Житомирщині обговорили розвиток крафтового виробництва 17:28 Судитимуть 23-річного жителя м. Радомишля за незаконне придбання, зберігання й збут амфетаміну та PVP 17:00 22 квітня відзначається Міжнародний день Землі 16:40 У Житомирі підписали ще два тристоронні договори про наставництво 16:20 Житомир та французька компанія IRDT працюють над проєктами модернізації каналізаційних станцій 16:00 Національний музей космонавтики ім. С. П. Корольова уклав меморандум про співпрацю з Житомирським військовим інститутом 15:39 У Житомирі відбулися громадські обговорення звіту за результатами визначення потреб у соціальних послугах мешканців громади за 2025 рік 15:21 Перевір вакцинальний статус: коли і яке щеплення треба зробити 15:00 В Україні завтра очікується ускладнення погоди — сильний вітер і дощ 14:40 У Житомирі руйнується пам’ятка XVIII століття: під загрозою каплиця Святого Миколая photo_camera 14:20 Всесвітній день поріднених міст: з якими містами дружить Житомир та яке це має практичне значення 14:00 Як працює державна програма підвищення кваліфікації для ветеранів й ветеранок та їхніх сімей 12:39 В Україні зафіксовано перший випадок субваріанту COVID-19 «Цикада» 12:20 У Міжнародному дитячому центрі «Артек» завершилася тематична зміна для дітей Житомирщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up