Палили заради розваги: у Житомирі викрили підлітків, які вчинили ряд підпалів дитячого майданчика і смітників

Палили заради розваги: у Житомирі викрили підлітків, які вчинили ряд підпалів дитячого майданчика і смітників

У результаті профілактичних відпрацювань і комплексу інших заходів поліцейські Житомирського районного управління викрили двох неповнолітніх у низці нічних підпалів в обласному центрі.

Серед посягань паліїв – дитячий майданчик та сміттєві баки у дворах багатоповерхівок у мікрорайоні Польової, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Упродовж тривалого часу до поліції надходили повідомлення комунальних закладів про загоряння сміття у баках і їх пошкодження у дворах багатоквартирних будинків у Житомирі.

– Проаналізувавши загальну ситуацію, зрозуміли, що загоряння, а їх зафіксовано понад десятка, виникають не самі по собі. А до навмисних підпалів можуть бути причетними одні і ті самі особи. Тож упродовж місяця до 80 поліцейських нашого районного управління щодоби залучались до профілактичних відпрацювань у місті. Така превентивна робота дала свій результат, - розповів начальник Житомирського районного управління ГУНП Сергій Синявський.

У ніч з 24 на 25 квітня у мікрорайоні Польової поліцейські припинили спробу чергового підпалу сміттєвого бака у дворі багатоповерхівки. Правоохоронці помітили, як двоє молодиків спочатку накидали у бак папір, а потім кинули туди автомобільну шину та вже збирались підпалити. Викритими у протиправних діяннях виявились двоє житомирян, 16-ти та 17-ти років. Їх доставили до районного управління поліції Житомира. Про подію сповістили батьків.  

Під час спілкування із поліцейськими парубки визнали свою причетність до низки подібних випадків. За словами хлопців, у такий спосіб вони розважались уже не один місяць. Також з’ясувалось, що вони причетні і до підпалу ігрового комплексу дитячого майданчика у мікрорайоні Польової на початку квітня. Також нині перевіряється інформація про причетність парубків і до інших аналогічних правопорушень.

Поліція проводить необхідні слідчі дії у рамках попередньої правової кваліфікації за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) КК України.  

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (9)
  • Тамара Коваль
    бездари здоровани по 16-17 лет . в тюрьму
  • Людмила Бондаренко
    И не только штраф, а все восстановить по полной, это надо же таких падонков растить, позорище .....
  • Адриана Адри
    твари малолетние визде.у нас тоже был случай.зделали парковку для авто,целый день вкалывали,тут поставили машыны и на тебе пиздюки тут как тут,один самокатом по машынах другие щебенкой,третьи ногами
  • Мирослав Вирский
    Тільки штраф! буде наукою для таких незайнятих п... ів.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:00 У Житомирі завершили другий курс Школи Лідерів та підготовку операторів БПЛА «Пілум». ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 10:01 Сьогодні - Третій або Горіховий Спас 09:00 29 серпня: все про видатні події, кого вшановує церква, традиції і погода у Житомирі 07:42 На Житомирській трасі неподалік Києва перекрито рух внаслідок ворожого обстрілу, є травмовані і загиблі Від читача 15:26 «Від Ранньої Зорі»: національний культурний марафон об’єднав 14 історичних земель України 17:08 Державні нагороди та відзнаки посмертно вручили рідним полеглих Захисників 16:58 Відкрито набір на 10-й, ювілейний потік програми Generation+ 16:29 У Бердичівському районі на залізниці потяг смертельно травмував 83-річного вінничанина 16:00 Неодруженим чоловікам хочуть дати відстрочку від мобілізації: що пропонують у новій петиції 15:41 Стіл пам’яті 2026. Станьте частиною акції на честь полеглих захисників і захисниць 15:20 Вночі вогнеборці гасили пожежу на підприємстві площею 1500 кв.м 15:00 Шкода довкіллю від ворожих обстрілів Житомирщини у серпні перевищила 4 мільйони гривень 14:38 Житомирські поліцейські розшукують чоловіка, який може володіти важливою для слідства інформацією 14:21 «Спадщина Незалежності. Житомирщина — 2026»: культурна спадщина Любарщини 14:00 На кордоні з Білоруссю немає серйозного ударного угруповання, — ДПСУ 12:38 19-річний Антон помер після 20 днів у комі — родина досі чекає на справедливість photo_camera 12:23 Поради, які допоможуть дитині адаптуватися до школи 12:00 На Житомирщині успішно проведено тактико-спеціальні навчання до реагування на надзвичайні ситуації 11:41 У Житомирі провели гендерні аудити доступності амбулаторій 11:20 Паркувальні суперечки у Житомирі: історія з паркобар'єрами на вулиці Чуднівській отримала продовження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up