Організатори злочинної групи, яка ошукала мешканців області, сядуть за грати на 7 років

Організатори злочинної групи, яка ошукала мешканців області, сядуть за грати на 7 років

На Житомирщині організатор злочинної групи та його поплічник, які ошукали жителів Житомира й області майже на півмільйона гривень, сядуть за грати на 7,6 та 6,6 років.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласі.

За принципової позиції публічного обвинувачення, яке забезпечувала прокуратура Житомирської області, вирок суду першої інстанції щодо призначення покарання організатору та двом учасникам злочинної групи за шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах, апеляційним судом Житомирської області залишено у силі.

Відтак, у понеділок, 22 січня 2018 року, набув чинності вирок суду першої інстанції, за яким організатору злочинної групи і його співвиконавцю, за ч. 4 ст. 190 КК України, призначено покарання, відповідно, у виді 7 років 6 місяців та 6 років 6 місяців позбавлення волі  із конфіскацією всього належного їм майна. Ще одній учасниці групи, молодій жінці, яка має на утриманні двох малолітніх дітей, враховуючи її роль у вчиненні злочинів, залишено без змін покарання у виді позбавлення волі терміном на 3 роки з випробуванням.

Йдеться про те, що 27-річний житомирянин, неодноразово судимий, відбуваючи чергове покарання у місцях позбавлення волі, організував злочинну групу, до якої залучив 22-річного знайомого жителя м. Житомира та 30-річну вінничанку.

Таким чином, організована злочинна група у складі трьох осіб протягом березня-вересня 2014 року вчинила низку злочинів.

Зокрема, телефонуючи до потерпілих, використовуючи ефект несподіваності, шляхом обману повідомляли про скоєння їх близькими родичами ДТП або заподіяння тяжких тілесних ушкоджень іншим особам. Відразу скориставшись схвильованим та розгубленим станом потерпілих, зловмисники пропонували вирішити ситуацію та залагодити справу за певну суму грошей, яку вони пообіцяли передати нібито працівнику міліції за не притягнення їх родича до кримінальної відповідальності.

Діючи за заздалегідь розробленою схемою, організована група, шляхом обману та зловживання довірою, за допомогою мобільного зв’язку, вчинила низку злочинів, пов’язаних із шахрайством, а саме, ошукала понад двадцять житомирян та жителів області, переважно літнього віку, заволодівши грошовими коштами на загальну суму понад 400 тис. грн.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Міністерство культури України: Опануй українську мову! 17:00 Віолетта Кумечко виборола бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед юніорів та юніорок 16:40 Громади втрачають мільярди: методику оцінки земель курортів потрібно терміново змінити 16:19 Медіаграмотність, кар’єрне консультування та робота з ШІ: підсумки «ESTEAM Camp» Від читача 16:03 Історія єнота Тосі: шлях від недовіри до нового життя 16:07 Загибель 7 працівників від чадного газу у Бердичівському районі – директору фермерського господарства повідомлено про підозру 16:00 Цифрова безбар’єрність у податковій службі 15:50 У Житомирі попрощалися із Захисником Геннадієм Білоусовим 15:40 У Житомирі збережеться прохолодна погода 15:20 Увага! На Житомирщині — сильний вітер: куди звертатися у разі виявлення обірваного проводу 15:00 У Житомирі урочисто відзначили 55-річчя музичної школи імені Святослава Ріхтера photo_camera 14:21 У суботу 25 квітня в Житомирі відбудеться акція на підтримку полонених і їх родин 14:19 Попередження про ускладнення погодних умов! 14:00 До 114-річчя Пласту на вул. Михайлівській відбудеться День Першої Пластової Присяги 12:41 #тияк: Наближається період складання НМТ – важливий етап для тисяч підлітків, які скоро стануть абітурієнтами. Практичний посібник 12:40 У Червоному вигоріло 2,5 га сухої рослинності photo_camera 12:20 Усе, що потрібно знати про вступ до магістратури: новий гайд 12:00 Всеукраїнський день психолога: попит на фахівців зростає, психологія — серед лідерів вступу 11:40 Укрзалізниця повідомила про зміну маршрутів приміських поїздів в напрямку Коростеня 11:20 Колективний імунітет: що це таке і як працює
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up