Одна з сільрад Новоград-Волинського району незаконно здавала в оренду майже 180 кв. м комунального майна – прокуратура заявила позов

Одна з сільрад Новоград-Волинського району незаконно здавала в оренду майже 180 кв. м комунального майна – прокуратура заявила позов

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою, з метою захисту інтересів держави, до суду заявлено два позови про визнання недійсними договорів оренди майна комунальної власності загальною площею майже 180 кв. м вартістю понад 220 тис грн та повернення нежитлових приміщень.

Наразі Господарським судом Житомирської області за позовами відкрито провадження, - інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Йдеться про те, що у січні 2020 року однією із селищних рад Новоград-Волинського району укладено з приватним товариством договори оренди двох приміщень (будинку для приїжджих та контори сусіднього села) для здійснення підприємницької діяльності з деревообробки. 

Однак встановлено, що при укладанні договорів сторонами не проведено оцінку вартості наданих в оренду приміщень. Натомість використано лише загальну балансову вартість нерухомого майна. 

Відтак, порушено вимоги Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та інші нормативно-правові акти.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up