Новогуйвинській громаді за втручання прокуратури повернули греблю

Новогуйвинській громаді за втручання прокуратури повернули греблю

Прокурори Житомирської окружної прокуратури забезпечили виконання рішення суду щодо реального повернення гідротехнічної споруди у власність Новогуйвинської ОТГ Житомирського району. Площа споруди - 140 м кв.

Нагадаємо, свого часу (2019 р.) рішення про надання в оренду греблі депутати сільської ради прийняли в умовах конфлікту інтересів, за участі керівників (головного інженера та агронома) приватного товариства-орендаря, які проголосували на сесії «за».

З огляду на незаконність набуття в оренду гідроспоруди, окружна прокуратура у судовому порядку ініціювала її повернення громаді. 

Орендар, у свою чергу, намагався оскаржити рішення Господарського суду Житомирської області про задоволення позову прокуратури. 

Однак апеляційний господарський суд відмовив позивачу. Натомість підтримав позицію прокуратури та зобов’язав товариство повернути об’єкт громаді. 

Наразі рішення суду виконано, гідроспоруду реально передали до  комунальної власності. 

 

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (1)
  • Валерий Снигуровский
    Тепер від прокуратури, треба повернути набережну, в гідропарк..

keyboard_arrow_up