Вбила сокирою товариша: вчора поліція отримала неправдивий виклик про вбивство чоловіка на вулиці Короленка

Жінку, яка повідомила про неправдиве вбивство, притягли до відповідальності.
Як повідомила Патрульна поліція Житомирської області, учора, близько 17-ї години, ТОРівці отримали виклик про вбивство чоловіка на вулиці Короленка.
Інспектори оперативно прибули на місці події, де й виявили заявницю та ще три особи. Всі учасники перебували у стані алкогольного сп'яніння.
Під час розмови з охоронцями порядку жінка не змогла пояснити суті свого виклику.
Факт вбивства не підтвердився, тому на заявницю патрульні винесли постанову за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП.
Нагадуємо, санкція цієї статті передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 850 до 3400 гривень.
Будьте свідомими громадянами та пам'ятайте: коли ви здійснюєте завідомо неправдивий виклик, хтось інший лишається без допомоги, яка йому вкрай необхідна.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.