Нацполіція Житомирської області затримала банду злодіїв, що грабували будинки по всій Україні. ФОТО

Зловмисники діяли зухвало й цинічно – вдавались до катувань для того, аби відшукати та відібрати цінності в помешканнях громадян.

Нацполіція Житомирської області затримала банду злодіїв, що грабували будинки по всій Україні. ФОТО

На території Київської області співробітники Нацполіції Житомирської області провели спецоперацію із затримання членів злочинної організації, яка займалась розбоями та грабувала приватні будинки, в тому числі і на території нашої області. Серед затриманих зокрема є чемпіон з боїв без правил.

В управлінні Нацполіції в Житомирській області журналістам «20 хвилин» розповіли про банду та подробиці її затримання.

«Наразі проводяться активні слідчі та оперативні дії. Затримали групу, яка скоювала розбійні напади на помешкання громадян. Банда діяла наступним чином:  якщо власників помешкання не було вдома, вони скоювали крадіжку, якщо були - жорстоко катували їх та застосовували різні форми катувань», - зазначив начальник відділу слідчого управління ГУНП в Житомирській області підполковник поліції Людмила Сорока.

Як стало відомо, зловмисники працювали на двох автомобілях та мали своїх спільників по всій території України. Уточнюється, що наразі один з учасників злочинного угруповання знаходиться на території так званої ДНР, та ще 5 осіб поки на свободі.

«В кожному регіоні банда злочинців мала спільників, які давали інформацію і за це отримували  визначений відсоток від здобутого злочинним шляхом. Банда шукала заможних громадян, дивилась на помешкання та вела напади. В ході обшуків у злочинної організації було вилучено квадрокоптер для розвідки, поліцейську форму, різноманітні відмички, аби проникати в приміщення, спеціальні автомобільні сканери, щоб проникати в авто, кайданки, аби сковувати людей, спеціальні дроти для зв’язування та зброю –  свідчить, що це кваліфікована злочинна група.», - розповіли у ГУНП Житомирської області.

На сьогоднішній день правоохоронці області проводять активні слідчі та оперативні дії. На рахунку два десятки обшуків у помешканнях банди, гаражах і т.д.

В управлінні Нацполіції додали, що наразі проводиться документування до подальшої причетності банди до інших злочинів на території різних областей нашої держави.

 

Аліна Бойко

Коментарі (1)
  • Татьяна Шитова

    Не погано так

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up