На Житомирщині затримали серійного крадія

На Житомирщині затримали серійного крадія

Нині встановлена причетність 35-річного жителя міста Коростишева щонайменше до 6 крадіжок із громадських закладів і осель. Чоловікові загрожує від 3 до 6 років ув’язнення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Житомирській області. 

 

З кінця минулого року у м. Коростишеві було вчинено низку схожих за обставинами та характером крадіжок. Серед обікрадених об’єктів –  перукарня, стоматкабінет, обрядова капличка, магазин шпалер. Звідти викрадалися гроші та інші цінні речі.

– Вилучена на місцях подій слідова інформація вказувала на причетність до злочинів однієї й тієї ж особи. Усі вони вчинялися у нічний час, злодій використовував підручні інструменти, за допомогою яких або пошкоджувалися вхідні двері, або віджималися металопластикові вікна, чи зривалися навісні замки, - розповів начальник Коростишівського відділу поліції Дмитро Гаращенко.

Врешті поліцейські встановили, що до цих крадіжок може бути причетний 35-річний житель райцентру. Чоловік раніше тричі притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.

Відео дня

За місцем його проживання поліцейські провели санкціонований обшук, у результаті якого виявили речі, походження і призначення яких господар не зміг пояснити. Серед таких – і різноманітні відмички та інше специфічне приладдя.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up