На Житомирщині затримали чоловіка, який крав огорожі з кладовищ і здавав їх на метал

На Житомирщині затримали чоловіка,  який крав огорожі з кладовищ і здавав їх на метал

Раніше судимий житель Малинського району промишляв крадіжками металевих огорож з сільського кладовища.

До Малинського відділення поліції звернулися одразу декілька жителів райцентру із повідомленням про демонтаж і крадіжки частин огорож на могилах їх родичів у с.Юрівці.

Зі слів заявників поліцейські з’ясували, що хтось орудував на місцевому кладовищі упродовж кількох місяців, аж поки малинчани не навідалися до місць поховання своїх рідних.

Поліцейські провели низку першочергових заходів, направлених на встановлення особи цвинтарного вандала. Днями підозрілого чоловіка з металевими предметами, схожими на частини огорожі, було помічено та затримано на сільській вулиці. 53-річний раніше судимий місцевий житель зізнався, що добув метал на місцевому кладовищі.

Під час подальших перевірок виявилося, що чоловік причетний до демонтажу цвинтарних огорож і на могилах, про наругу над якими повідомляли заявники. Викрадений метал здавав у пункти прийому металобрухту.

Відповідна інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.297 (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) ККУ.

За чинним законодавством затриманому може загрожувати до 5 років обмеження волі або ув’язнення на строк від 4 до 7 років.

Як повідомляли "20 хвилин", у Житомирі викрили підпільний цех з обробки коштовного каміння

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
19:30 Поразка на полі бою змушує росію активізувати внутрішній план дестабілізації та повалення конституційного ладу в Україні 17:00 У Житомирі відбудеться круглий стіл «Актуальні питання функціонування державної мови в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти: результати моніторингу» 16:39 Студентський актив Житомира посилює співпрацю з Житомирською міською радою 16:20 На початку 28-ї сесії обласної ради відзначили державними нагородами жителів Житомирщини Від читача 21:45 Важливий збір для військових 🇺🇦 16:00 Погода у Житомирі — температура поступово знижуватиметься 15:39 На Житомирщині п’ятьом особам повідомлено про підозру у збуті наркотичних речовин на території виправної колонії 15:21 У Кодні вночі горів приватний будинок 15:00 Інфляція в Україні сповільнилася до 10,9% — найнижче за рік 14:40 Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського оголошує про фотоконкурс: "Осінні дари" 14:20 Психологічне відновлення: ветерани Поліції охорони Житомирщини відновлюють баланс через активні практики 14:00 «Родинний хаб» у Звягелі запрошує на безкоштовне навчання з підприємництва 12:40 «Шикидим» і всі найкращі хіти! Віктор Павлік 16 листопада у Житомирі з великим концертом (Новини компаній) 12:39 На проспекті Миру внаслідок ДТП травмовано пішохода 12:19 Назавжди в строю: в боях за Україну загинув поліцейський з Житомирщини Дмитро Палій 12:00 На Житомирщині вже висіяно понад 96% озимих культур 11:38 Український бізнес донатить на FPV-дрони для ГУР. А ви в ділі? 11:17 Куріння і ХОЗЛ : невидимий зв'язок, який руйнує легені 11:00 Розпочалася 28-ма сесія Житомирської обласної ради 10:40 Зимова "тисяча" від держави
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up