На Житомирщині судитимуть матір, що на дві доби залишила дітей у будинку без опалення

На Житомирщині судитимуть матір, що на дві доби залишила дітей у будинку без опалення

Матір, що залишила трьох малолітніх дітей без опалення та їжі, а сама поїхала у гості, будуть судити.

  Новоград-Волинською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом залишення матір’ю своїх малолітніх дітей протягом двох діб  зачиненими в будинку, за ч.1 ст. 135 КК України.

Установлено, що у лютому цього року мати трьох малолітніх дітей, віком 3, 6 та 8 років, які проживали у селі Пулинського району, залишила на свого чоловіка, а сама зранку спочатку поїхала у справах до смт. Пулини, а потім – в інше село до родичів.  

Однак чоловік не став перейматися доглядом малолітніх дітей, а зачинивши їх лютневого дня у будинку без опалення та їжі, також поїхав до родичів, гостювати спільно із дружиною, яка знаючи, що діти залишилися одні і недоглянуті, не вжила ніяких заходів для виправлення такого становища.

В оточенні такої «турботи», позбавлені можливості будь-що змінити, діти були у небезпечному для життя середовищі майже дві доби, до того часу, поки сусіди не забили на сполох та представники сільської ради відімкнули будинок.

Перебування у таких умовах тривалий період закінчився для малолітніх загальним переохолодженням та захворюванням, унаслідок чого вони потрапили до лікарні.

Справу має розглядати Червоноармійський районний суд.

Новоград-Волинська місцева прокуратура забезпечуватиме публічне обвинувачення у кримінальному провадженні.

Наразі, за рішенням суду, усіх трьох неповнолітніх дітей відібрано від горе-батьків та поміщено до центру соціальної реабілітації.  

Довідково: санкція зазначеної статті передбачає обмеження волі на строк до двох років або позбавлення волі на той самий строк.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:21 ДТП в Овручі: зіткнувся з металевою огорожею, постраждали двоє пасажирів 12:00 На Бердичівщині вшанували пам’ять українських і польських воїнів, полеглих у боротьбі з більшовицькими окупантами 11:42 У Житомирі впроваджують рекомендації Громадської асамблеї щодо транспортної інфраструктури 11:20 Податковий супровід ветеранів: ДПС долучилася до Superhumans Reunion 2026 Від читача 18:04 Безпека в інтернеті та інформаційна гігієна під час війни. 11:00 МОН: Система пріоритетності для бакалаврату та магістратури 10:39 Повідомляла про фейкові мінування будівель: жительку Житомира засуджено до 5 років увʼязнення 10:17 7 липня у Житомирі очікується гроза: будьте обережні! 10:00 На Бердичівщині ще одна жертва води - у ставку втопився 58-річний чоловік 09:41 Вночі сили ППО збили 108 ворожих безпілотників 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 07.07.2026 щодо російського вторгнення 09:00 7 липня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:48 «Змагаюся за Героя»: у Житомирі провели турнір пам’яті поліцейських, які загинули, захищаючи Україну 17:32 Працівники Житомирської РВА завершили навчання в центрі підготовки громадян до національного спротиву 17:02 Житло для ветерана та психологічна реабілітація: як у Житомирі підтримують маріупольських Захисників Житло для ветерана та психологічна реабілітація: як у Житомирі підтримують маріупольських Захисників 16:34 Лише через рік і майже два місяці на щиті повернувся до рідного Житомира Захисник Володимир Бурківський 16:20 Ще 7 осіб з числа ВПО отримають ваучери на 2 млн грн для придбання житла 16:00 Дощі, грози і помірно тепла температура: прогноз погоди у Житомирі 15:41 «Заробили» понад 330 тис. грн на демонтажі ФАПу: судитимуть двох осіб 15:20 Житомирянин Данило Сич виборов титул чемпіона Європи серед юніорів - 2026
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up