На Житомирщині судитимуть двох посадовців поліції за хабарі у виді 1100 літрів талонів на пальне

На Житомирщині судитимуть двох посадовців поліції за хабарі у виді 1100 літрів талонів на пальне

Житомирська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом одержання службою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди  (ч. 3 ст. 368 КК України).

Як повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури, за даними слідства, начальник відділу територіального підрозділу поліції  у квітні цього року одержав від представника агрофірми неправомірну вигоду у виді талонів на пальне кількістю 700 л на суму 18,5 тис. грн.

За  таку «плату» правоохоронець пообіцяв забезпечити агрофірмі безперешкодний проїзд великогабаритною і великоваговою технікою автомобільними дорогами на території Андрушівської ОТГ шляхом не притягнення до адміністративної відповідальності.

Під час досудового слідства на майно посадовця – дві земельні ділянки та автомобіль – накладено арешт.

Крім цього, Житомирською обласною прокуратурою 27.09.2021 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника сектору територіального підрозділу патрульної поліції (ч. 1 ст. 368 КК України).

Правоохоронцю також інкримінують одержання від представника цієї ж агрофірми неправомірної вигоди у виді талонів на пальне кількістю 400 л вартістю 10,6 тис. грн за забезпечення безперешкодного проїзду великогабаритною технікою дорогами Попільнянської ОТГ шляхом невжиття заходів адміністративного впливу.

На майно фігуранта справи – земельну ділянку – також накладено арешт.

Наразі обох звільнено з органів поліції.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях проводив другий слідчий відділ (з дислокацією у м. Житомир) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління СБ України в Житомирській області.

Публічне обвинувачення у судах підтримуватиме Житомирська обласна прокуратура.

 Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному  покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Коментарі

keyboard_arrow_up