На Житомирщині поліцейські викрили лісокрада

На Житомирщині поліцейські викрили лісокрада

18 липня у Коростенському районі поліцейські сектору реагування патрульної поліції зупинили «Газель 2705», в якій керманич перевозив лісоматеріали без відповідних документів.

Попередньо, понад півсотні колод дерев були викрадені з місцевого лісового підприємства, - інформує відділ комунікації ГУПН в Житомирській області 

«Газель» поліцейські зупинили на під’їзній дорозі до автотраси Київ – Ковель. За кермом автівки перебував 29-річний житель м. Коростеня. Під час перевірки з’ясувалось, що у вантажному відсіку він перевозив 58 колод дерев ясеня без необхідних документів на такий вантаж. Попередньо встановлено, що лісоматеріал викрадений з районного лісового підприємства.

За таких обставин поліцейські слідчо-оперативної групи вилучили автомобіль та доставили його до Коростенського ВП ГУНП для з’ясування усіх обставин події.

Правова кваліфікація події –  ч.1 ст.185 (Крадіжка) КК України. За подібні протиправні дії чоловікові може загрожувати покарання від штрафу й аж до позбавлення волі на строк до 3 років.
  
 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:39 У Житомирі на Київському шосе під колесами авто загинув чоловік 12:20 У Житомирі затримали лікаря під час одержання 4 тис. доларів США за сприяння в оформленні інвалідності – прокурори повідомили про підозру 12:00 Діти Героїв із Житомирщини вирушили на оздоровлення до «Артек-Прикарпаття» 11:41 У Житомирі відкрили школу операторів БпЛА: молодь навчатимуть керувати бойовими дронами. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera Від читача 17:46 Нова фішингова розсилка під виглядом МОЗ! 11:18 У Бердичеві близько 6 тисяч вірян об’єдналися у спільній молитві за Україну та справедливий мир 11:00 Гороскоп на тиждень 20 - 26 липня 10:39 На Коростенщині під час гасіння пожежі в житловому будинку рятувальники виявили тіло людини photo_camera 10:20 Без труни, без таблички, на старих дверях: моторошне поховання на Житомирщині потребує ретельного розслідування 10:00 Відійшов у вічність письменник Микола Якович Ярмолюк 09:40 Житомир четвертий день поспіль протестує: містяни знову вийшли на майдан Корольова. ФОТО photo_camera 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 20.07.2026 щодо російського вторгнення 09:00 20 липня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 15:57 Що таке медіація і для чого вона потрібна 13:23 Минулої доби на Житомирщині 7 разів горів сухостій, здебільшого - у Коростенському районі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up