На Житомирщині підприємцю заборонили користуватися ставком, води якого сполучені з річкою Рось

На Житомирщині підприємцю заборонили користуватися ставком, води якого сполучені з річкою Рось

За втручання прокуратури припинено неправомірне користування ставком, води якого сполучені із притокою Дніпра - р. Рось.

Позовні вимоги Бердичівської місцевої прокуратури щодо визнання протиправним погодження приватному підприємцю режиму рибогосподарської експлуатації ставка площею 33,1 га, що у Ружинському районі, адміністративним судом задоволено у повному обсязі, - інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

Відтак, порушені інтереси держави та територіальної громади поновлено, незаконні погодження скасовано.

Йдеться про те, що у квітні 2014 року Управлінням охорони, використанні і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в області погоджено приватному підприємцю режим рибогосподарської експлуатації ставка площею 33,1 га, розташованого в с. Топори Ружинського району.

У подальшому, у липні 2014 року, зазначений режим експлуатації погоджено Державним агентством рибного господарства України.

Однак, погодження режиму на місцевому та загальнодержавному рівні відбулися з порушенням вимог природоохоронного і земельного законодавства. Зокрема, за відсутності відомостей щодо можливості використання ставу у рибогосподарській діяльності та без зареєстрованого права користування земельною ділянкою водного фонду у приватного підприємця.

Довідково: води цього ставка сполучені із притокою річки Горіхової, що належить до басейну р. Рось, яка є правою притокою р. Дніпро. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 За січень-травень 2026 року патрульні склали понад 8000 адміністративних матеріалів за перевищення швидкості 16:41 Поліноз – сезонна алергія, на яку варто звернути увагу 16:23 У Житомирі вдруге проведуть «Ярмарок соціальних послуг» 16:00 Житомирщина продовжує підготовку до опалювального сезону 2026/27 року Від читача 10:40 Ефективний Захист: бій з Інтернет-ворогом 15:39 Податкова знижка для громадян: способи подання декларації та перелік витрат 15:20 Якісна освіта для кожної дитини: на Житомирщині обговорили розвиток освіти та підтримку педагогів 15:00 На Звягельщині на магістралі М-06 дорожники завершили відновлення асфальтного покриття photo_camera 14:39 Блокування накладних: показник знизився на 0,15 % 14:19 На автошляху Київ – Чоп поблизу с. Великих Кошарищ  в ДТП травмовано водія та пасажирку мотоцикла 14:00 Музика та театральне мистецтво об'єдналися на одній сцені photo_camera 12:41 Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах: як працює Програма медичних гарантій на Житомирщині 12:19 Поліція розшукує безвісти зниклого 66-річного жителя Новогуйвинської громади 12:00 Житомир приймав офіційну делегацію з німецького міста-побратима Дортмунда 11:41 У Житомирі відбудеться обласне свято народного мистецтва «Майстерний червень» 11:20 6 років ув’язнення: на Житомирщині засуджено водія за ДТП із тяжкими наслідками та залишення потерпілого в небезпеці 11:00 У Житомирі попрощалися із Захисником Анатолієм Колесником 10:41 На пожежі в житловому будинку в Баранівці виявили загиблого чоловіка 10:21 Аграрії Житомирщини завершили посівну кампанію — засіяно понад 1 млн гектарів 10:00 На Житомирщині ліквідували лісову пожежу, що виникла внаслідок падіння уламків російського безпілотника photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up