На Житомирщині "нахабного" грабіжника, який обікрав пенсіонера, можуть посадити на 8 років

На Житомирщині "нахабного" грабіжника, який обікрав пенсіонера, можуть посадити на 8 років

Житель Новоград-Волинського району уночі заліз до будинку пенсіонера та на очах у переляканого господаря забрав його заощадження. Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Житомирській області.

 

5 квітня до поліції звернувся 69-річний житель с. Кленова із повідомленням про пограбування. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Новоград-Волинського відділу поліції.

Пенсіонер розповів, як уночі 4 квітня прокинувся та відчув, що у будинку є хтось сторонній. Він увімкнув світло та побачив незнайомця. Той нишпорив усюди по кімнаті.

На питання господаря, що той робить у його хаті, парубок його «заспокоїв»:

- Все нормально, спи, діду, - витягнув з-під скатертини 1000 гривень заощаджень та пішов геть.

Вкрай шокований та наляканий пенсіонер тільки наступного дня оговтався, прийшов до сільради та розповів, що з ним трапилося. Тоді до поліції і надійшло повідомлення про злочин.

Як було встановлено, грабіжник розбив шибку у віконці біля дверей та, просунувши крізь нього руку, відчинив двері. Далі нишпорив у хаті, шукаючи гроші та цінні речі. Господар будинку прокинувся тоді, коли злодій вже знайшов його сховок з документами та грошима.

- Пенсіонер зміг описати незваного нічного гостя, тож за прикметами вдалося встановити його особу, - розповів начальник Новоград-Волинського відділу поліції Юрій Кононенко. – 24-річний місцевий житель вже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців, був раніше засуджений за вчинення майнових злочинів.

У скоєнні пограбування пенсіонера молодик зізнався.

Нині триває досудове розслідування за ч. 3 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Молодику загрожує від 4 до 8 років позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:55 Листування з «іноземцем» обернулося для пенсіонерки втратою понад 250 тис. грн: бердичівські поліцейські розпочали розслідування 16:30 Віталій Бунечко провів нараду щодо енергетичної безпеки Житомирщини 16:00 Актори Житомирського театру ляльок провели інтерактивний новорічний захід для дітей на Путятинській площі photo_camera 15:40 Віталій Бунечко: У Коростені обговорили збереження археологічної спадщини Житомирщини Від читача 16:22 БРАМА 15:22 Презентували проєкт бюджету Житомирської громади на 2026 рік 15:00 У Житомирі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14:40 Бердичівлянин «гарантував» знайомому інвалідність за 3 000 доларів: фігурант отримав підозру photo_camera 14:18 Радомишльській громаді повернуто приміщення та заборгованих 430 тис. грн за його оренду 14:00 Зʼявилась мапа нітратного забруднення підземних вод: на Житомирщині концентрація нітратів у воді складає 40,3% 12:39 12 грудня — День створення 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади 12:19 У Черняхові виявили 5 артилерійських снарядів часів Другої світової 12:00 Представники Оліївської громади відвідали Дар'ївську громаду на Херсонщині, аби передати подарунки дітлахам та педагогам photo_camera 11:40 До Всесвітнього дня загального медичного забезпечення: Здоров'я для всіх і кожного 11:20 До уваги подорожуючих: шахраї  виманюють гроші на фейкових пасажирських перевезеннях 11:00 Як працює соціальна послуга психологічного консультування у Житомирській громаді 10:41 17-річні хлопець і дівчина постануть перед судом за теракт на Суриній горі та незаконний збут психотропів photo_camera 10:19 У Житомирському районі горів цех з виробництва паливних брикетів photo_camera 10:00 Графіки обмеження споживання електроенергії на 12 грудня 09:40 Окупанти втратили за добу 1400 солдат
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up