На Житомирщині "мисливець за металом" обікрав пенсіонерку

На Житомирщині "мисливець за металом" обікрав пенсіонерку

Вчра, 18 січня, до Коростенського відділу поліції звернулась 73-річна жителька району із повідомленням про крадіжку майна з її будинку. 

 

На місці події правоохоронці з’ясували, що крадіжку було вчинено з горища будинку. Злодій пошкодив віконну шибку та викрав баняки, металеву ємність та чавунні плит пічного опалення.

Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Ужитими заходами працівники підрозділу поліції превентивної діяльності встановили, що кримінальне правопорушення вчинив 29-річний житель с. Іванівки.

Відео дня

Чоловік у скоєному зізнався.

Відповідно до чинного законодавства учинення подібних протиправних дій може обернутися для чоловіка позбавленням волі строком від 3 до 6 років.

Як повідомляли "20 хвилин", у Житомирі  з`явилися псевдополіцейські.
 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:20 Робочий візит Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Олексія Соболєва на Житомирщину play_circle_filled 11:01 Житомирщина відзначила призерів МАН: 26 юних науковців отримали нагороди play_circle_filled photo_camera 10:40 У Житомирі до Дня рятувальника вийшла книга «Вторгнення 2» 10:20 У Житомирі відкрили оновлений Денний центр для молоді із числа дітей-сиріт play_circle_filled photo_camera Від читача 09:22 Як створити безпечний цифровий простір та захистити дітей від онлайн-загроз. 10:00 На Житомирщині завершено досудове розслідування стосовно посадовців ДП «Ліси України», які завдали збитків державі на 3 млн грн 09:39 ЗСУ ліквідували ще 930 окупантів 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 18.09.2025 щодо російського вторгнення 09:00 18 вересня: все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:00 50 тисяч за «фото трактора»: житель Романівської громади потрапив на гачок інтернет-шахраїв 16:20 У Житомирі створюють конкурсну комісію для формування наглядової ради комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» 16:00 Для забезпечення населення допоміжними засобами реабілітації в область надійшло 217,5 мільйонів  гривень 15:39 Чоловіку, який вчинив теракт у Коростишеві, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою 15:20 Від початку року Житомирська громада спрямувала понад 145 млн грн на підтримку військових 15:00 В Україну повертається літо— у вихідні температура сягне +24+28 градусів 14:40 Жителя Херсонщини засуджено до 8 років позбавлення волі за колабораційну діяльність 14:20 Ще 14 сімей ветеранів з інвалідністю внаслідок війни отримають грошову компенсацію на придбання житла 14:00 В яких випадках та кому проводять «екстрену вакцинацію» проти кору? 12:38 Виконком Житомирської міськради проголосував за зміни вартості проїзду в громадському транспорті 12:21 Понад 40 рятувальників Житомирщини отримали державні та відомчі нагороди знагоди професійного свята
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up