На Житомирщині чоловік "подарував" шахраєві 1550 грн з банківської картки

На Житомирщині чоловік "подарував" шахраєві 1550 грн з банківської картки

Житель Брусилова став жертвою шахрая. 

За словами 49-річного заявника, кілька днів тому на його мобільний телефон прийшло повідомлення про нібито блокування його банківської карти через стороннє втручання. Чоловік одразу зателефонував за номером, вказаним у тесті. Співрозмовник назвався працівником банку та випитав у нього усі дані, необхідні для доступу до чужого рахунку. Згодом власник картки виявив, що втратив 1550 гривень заощаджень.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції області, нині триває з’ясування обставин події та встановлення особи, причетної до правопорушення, у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 190 (Шахрайство) КК України.

Разом з тим поліцейські закликають жителів Житомирщини не вірити повідомленням, що надходять з невідомих номерів та не вірити телефонним співрозмовникам, які під різними приводами випитують секретні дані доступу до ваших банківських рахунків. Пам’ятайте, що телефони сервісних служб вашого банку вказані на звороті картки, відтак у разі виникнення питань чи проблем, телефонуйте лише за вказаними контактами.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up