На Житомирщині 4-х лікарів райлікарні обвинувачують у неналежному виконанні професійних обов'язків, що призвело до смерті неповнолітнього

На Житомирщині 4-х лікарів райлікарні обвинувачують у неналежному виконанні професійних обов'язків, що призвело до смерті неповнолітнього

Під процесуальним керівництвом Новоград-Волинської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання професійних обов'язків лікарями районної лікарні, що призвело до смерті неповнолітнього.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу України скерований до суду, - інформує прокуратура Житомирської області.

Установлено, що у травні 2015 року, із місця ДТП, бригадою швидкої медичної допомоги до КУ «Центральна районна лікарня Червоноармійської райради» доставлений 16-літній місцевий житель у важкому стані, із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, травматичним шоком, множинними саднами голови, рук, ніг.

Неповнолітнього, поміщеного у відділення інтенсивної терапії, того ж дня оглянув консиліум лікарів у складі чергового лікаря-хірурга, в.о. начмеда (вона ж завідувачка дитячим відділенням – педіатр) та лікаря-анестезіолога.

Однак наступного дня, під час чергування вже іншого лікаря-анестезіолога у відділенні інтенсивної терапії, стан хворого погіршився та настала смерть.

За результатами експертиз, проведених спеціалізованими установами, у тому числі й ДУ «Головне бюро судово-медичної експертизи Міністерства охорони здоров’я України» установлено, що лікарями не виконано вимог клінічного протоколу надання медичної допомоги. 

Зокрема, неналежно проведено діагностику та обстеження, не поставлено своєчасно правильний діагноз та не госпіталізовано до спеціалізованого відділення стаціонару.

Таким чином, трьох лікарів, які проводили консиліум щодо хворого, а також чергового лікаря-анестезіолога обвинувачують у неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті пацієнта.

Справу розглядатиме Червоноармійський районний суд. Публічне обвинувачення здійснюватиме Новоград-Волинська місцева прокуратура.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
20:03 Віталій Бунечко: У Житомирі за підтримки Естонії відкрили сучасне укриття для вихованців «Сонячного дому». ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 17:52 До Житомирських ВИШів з робочою поїздкою завітала делегація Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту 17:29 Найтепліша новина цієї зими: 157 захисників повернулися додому photo_camera 17:00 Екологічні прокурори домоглися відшкодування майже 2 млн грн за знищення 80-річних дубів на Житомирщині Від читача 19:02 Шахрайські схеми в інфопросторі. 16:41 Уряд затвердив бездефіцитний бюджет Пенсійного фонду України на 2026 рік 16:19 У Житомирі провели в останню путь мужнього Воїна Максима Нижника 16:00 У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» відкрили модернізовану захисну споруду 15:39 Всеукраїнський форум лідерства 2026: молодь з усієї України презентуватиме бізнес-ідеї та змагатиметься за гранти на навчання 15:20 Кір: симптоми, небезпека і новий календар щеплень 15:00 Сніг, часом з дощем, ожеледь і помірний мороз — погода у Житомирі 14:40 26-річний житомирянин на автівці збив чоловіка на пішохідному переході в Бердичеві 14:20 Представники Житомирщини взяли участь у тренінгу ЮНІСЕФ щодо врахування потреб дітей у бюджетуванні освіти 14:00 Тільки після втручання Бердичівської окружної прокуратури забезпечено збереження об’єкта культурної спадщини 12:40 Генератор від держави: хто може скористатися новою програмою “СвітлоДІМ” 12:21 За позовом прокуратури Олевській громаді повернуто 18 земельних ділянок у комунальну власність 12:00 Пожежа в квартирі 9-поверхівки в Житомирі: врятовано 90-річного чоловіка photo_camera 11:42 Упродовж минулої доби рятувальники тричі надавали допомогу медикам на засніжених дорогах photo_camera 11:19 Снігопади на Житомирщині: ситуація на дорогах контрольована 11:00 У Житомирі сніжить: спецтехніка працює на вулицях міста photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up