На Житомирщині 33 засуджені ухилилися від відбування покарань, - прокуратура

На Житомирщині 33 засуджені ухилилися від відбування покарань, - прокуратура

Органами прокуратури Житомирської області вивчено стан виконання вироків суду щодо осіб, засуджених до покарання у виді арешту та позбавлення волі, які на момент набрання вироками чинності не перебували під вартою, та встановлено порушення.

Зокрема установлено, що із 351 вироку (винесено  протягом 2017- 2018 років) стосовно такої ж кількості засуджених,   залишилися невиконаними 33 вироки суду щодо 33 засуджених, з яких 14 вироків щодо 14 осіб винесено  минулого року, - повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Про це повідомив начальник відділу прокуратури області Сергій Костюк.

«Під час перевірки установлено, що у порушення вимог законодавства,  працівники поліції територіальних підрозділів ГУНП України в області в десятиденний строк з дня надходження розпоряджень суду не виконали зазначені вироки суду та, усупереч вимогам ч. 4 ст. 535 Кримінального процесуального кодексу України, про причини їх невиконання суд не повідомили», - уточнив Сергій Костюк.

Керівник відділу прокуратури області додав, що крім того, усупереч вимогам абзацу 4 п. 1 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність», працівниками Коростенського, Коростишівського відділів поліції, Малинського, Радомишльського та Черняхівського відділень поліції Коростишівського ВП ГУНП України в області стосовно 18 засуджених, які ухиляються від відбування кримінального покарання, оперативно-розшукові справи категорії «Розшук» не були заведені. А розпочато такі справи лише після втручання органів прокуратури.

«Усього протягом 2017 – 2018 років органами прокуратури області на зазначені порушення вимог законодавства внесено 16 документів реагування, з яких 7 під час виконання завдання, у тому числі одну вказівку - з оперативно-розшукової справи. Також, за втручанням органів прокуратури області 16 засуджених осіб направлено до місць позбавлення волі для відбування покарання, з яких 4 поточного року», - додав Сергій Костюк.

Питання своєчасного виконання вироків суду перебуває на постійному контролі керівництва прокуратури області.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 Дія запускає автоматичну реєстрацію громадських організацій 16:40 Житомирські спортсмени вибороли три золоті нагороди на першому Відкритому чемпіонаті з чирлідингу «Zhytomyr Cheer Fest» photo_camera 16:00 У Житомирі розпочався сезон поточного ремонту доріг photo_camera 15:41 Камуфляж не для всіх: чи можна цивільним носити військову форму, – Міноборони Від читача 17:19 Дезінформація в мережі негативно впливає на свідомість людей 15:20 У Романівській громаді не розминулися Audi і BMW: одного з водіїв госпіталізовано photo_camera 15:00 20 квітня на Покровській п'яний водій вчинив ДТП та намагався втекти 14:40 У Коростишеві поліцейські затримали 17-річного наркокур’єра з Одещини 14:20 Україну накриває нова хвиля арктичного холоду — синоптики 14:00 Як людство винайшло щеплення і звідки походить слово "вакцина" 12:39 Ветерани війни взяли участь у чемпіонаті Федерації з веслування на човнах «Дракон» із загальнофізичної підготовки 12:19 Рада Європи ухвалила рекомендації щодо безпеки в мережі, і Україна стала однією із 7 країн-співавторів документа 12:00 На Житомирщині на міжнародній дорозі Київ – Ковель - Ягодин розпочали наносити дорожнє маркування 11:42 Спортсменки Житомирщини — призерки Кубка України та всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное 11:20 Водію, який у Звягельському районі спричинив ДТП із загибеллю дитини, повідомлено про підозру та взято під варту 11:00 Штучний інтелект та пошук покликання: у Коростені, Олевську та Житомирі стартували інноваційні профорієнтаційні Dive in ESTEAM Camp для підлітків 10:40 «За оборону України»: у Житомирі родинам загиблих поліцейських передали державні відзнаки photo_camera 10:21 Групу осіб судитимуть за незаконний видобуток піщанику на Житомирщині – збитки довкіллю становлять понад 16 млн грн 10:00 У Лугинах горіла суха трава: опіки і отруєння димом отримав місцевий житель 09:43 Сили ППО збили 116 ворожих БпЛА
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up