На пропозицію пройти освідування щодо вживання спиртного водій вдарив поліцейського в обличчя: НП на дорозі в Малині

На пропозицію пройти освідування щодо вживання спиртного водій вдарив поліцейського в обличчя: НП на дорозі в Малині

Подія сталася уночі 13 червня у м. Малині. Нетверезий водій легковика агресивно відреагував на пропозицію поліцейського пройти освідування щодо вживання спиртного та вдарив правоохоронця. Інспектор поліції отримав травму обличчя.

Нині обставини з’ясовуються у рамках розпочатого кримінального провадження, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Близько 2:00 інспектори сектору реагування патрульної поліції, які охороняли правопорядок на вулицях м. Малина, зупинили для перевірки автомобіль Ford Mondeo, водій якого, порушивши Правила дорожнього руху, прямував вулицею із ввімкненим дальнім світлом фар. За кермом легковика знаходився 29-річний житель м. Києва.

Під час спілкування поліцейські запідозрили, що чоловік перебуває у стані сп’яніння, відтак запропонували йому пройти відповідне тестування. Утім той відреагував агресивно, почав лаятися та зненацька вдарив поліцейського.

Правоохоронця та водія доставили до лікарні. У 39-річного поліцейського медики діагностували травму обличчя. За результатами висновку лікаря, керманич іномарки перебував у стані алкогольного сп’яніння (1,55 проміле).

Чоловіка затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. Слідчі оголосили йому підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України. Вирішується питання обрання йому запобіжного заходу. У рамках провадження встановлюються усі обставини.

За чинним законодавством умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків карається обмеженням або позбавленням волі на строк до 5 років волі.

Також за порушення Правил дорожнього руху відносно водія складені адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 121 (Порушення водієм правил керування транспортним засобом…) та ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (4)
  • Бахман Курбанов
    за  что ну ударил разочек 5 лет, а когда они избивают людей им не чего максимум выгонять с работы
    Бахман Курбанов reply Бахман Курбанов
    Богдан Иванков не, везде бардак
    Богдан Иванков reply Бахман Курбанов
    Бахман Курбанов у вас в Азербайджані краще?
  • Volkin Volkin
    не уважаю полицию, но вести себя как животное человеку не приемлемо. даже в отношении к полиции.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Три роки програми єВідновлення: Більше 1670 родин Житомирщини отримали компенсації 17:26 В Житомирі відбудеться подія для дітей «Парк Дивотварин» 17:00 Пожежа сталася у селищі Кварцитне Коростенського району photo_camera 16:39 REMARKET відкриває реєстрацію на навчальні програми для жителів Житомирщини Від читача 17:29 Медіаграмотність та її складові 16:20 Уночі на майдані Перемоги п'яний водій BMW вчинив ДТП 16:00 Подорожі з домашніми тваринами до ЄС: оновлені вимоги 15:39 У Житомирі знайшли жінку, яка безвісти зникла у Вінницькій області 15:21 Поблизу Ружина розпочалися відновлювальні роботи покриття дороги національного значення photo_camera 15:00 Прокурори повідомили про підозру житомирянину, який підпалив двері колишньої співмешканки 14:40 У Житомирі поліцейські затримали 18-річного наркодилера 14:20 У Житомирі відбудеться фестиваль літнього дозвілля для дітей "Літо разом" 14:00 Вчора пожежі на відкритих територіях вирували у Ружині і Копищі 12:39 У Житомирі проходить XVI Міжнародний фестиваль «Сонячні кларнети» 12:24 В Україну рухається холодний атмосферний фронт з дощами 12:00 Артеріальна гіпертензія – тиха загроза, яку можна зупинити! 11:40 За рішенням суду Чуднівська міська рада має відшкодувати понад 1,6 млн грн шкоди за незаконну порубку дерев 11:21 Житомирські спортсмени – серед найкращих на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки! 11:00 У Житомирі фіксують наслідки ворожого обстрілу. ФОТО photo_camera 10:41 Після падіння уламків ворожого дрона у Словечанському надлісництві спалахнула лісова пожежа! photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up