На околиці Бердичева виявили непритомного парубка: на причетність до його травмування перевіряють поліцейських

На околиці Бердичева виявили непритомного парубка: на причетність до його травмування перевіряють поліцейських

30 липня уранці на околиці Бердичева було виявлено непритомного парубка. Нині він у тяжкому стані знаходиться у реанімаційному відділенні лікарні.

За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження. Також проводиться службова перевірка за інформацією про можливу причетність до події поліцейських, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.
 
- Після надходження повідомлення про госпіталізацію хлопця та першочергових дій поліції по встановленню всіх обставин слідчими Бердичівського відділу було розпочато кримінальне провадження за ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Водночас від рідних хлопця ми отримали інформацію про ймовірність його травмування під час спілкування з поліцейськими групи реагування Бердичівського відділу. Я відразу призначив службове розслідування для встановлення об’єктивних підстав таких заяв та загалом дій працівників, - прокоментував начальник ГУНП В’ячеслав Печененко.

Так, уже встановлено, що напередодні увечері поліцейські дійсно спілкувались із хлопцем, оформляючи відносно нього адміністративні матеріали за порушення Правил дорожнього руху (ч.2 ст. 126 КУпАП), а саме:  керування транспортним засобом (мопедом) без шолома, без номерних знаків та без світла фар.

Поліцейські склали адміністративний протокол та передали його копію хлопцеві. Процес спілкування між ними, за показами очевидців, проходив без конфліктно і при цьому видимих травм на його тілі не було.

Також з’ясувалось, що за півгодини потому він спілкувався з матір’ю і братом та при цьому уже мав подряпини і садна. Рідним хлопець повідомив, що буде повертатися додому (проживає окремо від них), а уранці його знайшли непритомним на півдорозі туди.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження  за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, а також службове розслідування ГУНП.

- За попереднім висновком, характер наявних у хлопця ушкоджень свідчить про велику ймовірність його травмування у результаті падіння. У будь-якому разі ми збираємо та опрацьовуємо усю можливу інформацію щодо цієї події для встановлення істини. Розслідування та службова перевірка перебуває під моїм особистим контролем, - сказав В’ячеслав Печененко.

На час проведення службового розслідування поліцейські відсторонені від виконання службових обов’язків. Також про подію поінформовано регіональне Управління ДБР.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Міністерство культури України: Опануй українську мову! 17:00 Віолетта Кумечко виборола бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед юніорів та юніорок 16:40 Громади втрачають мільярди: методику оцінки земель курортів потрібно терміново змінити 16:19 Медіаграмотність, кар’єрне консультування та робота з ШІ: підсумки «ESTEAM Camp» Від читача 16:03 Історія єнота Тосі: шлях від недовіри до нового життя 16:07 Загибель 7 працівників від чадного газу у Бердичівському районі – директору фермерського господарства повідомлено про підозру 16:00 Цифрова безбар’єрність у податковій службі 15:50 У Житомирі попрощалися із Захисником Геннадієм Білоусовим 15:40 У Житомирі збережеться прохолодна погода 15:20 Увага! На Житомирщині — сильний вітер: куди звертатися у разі виявлення обірваного проводу 15:00 У Житомирі урочисто відзначили 55-річчя музичної школи імені Святослава Ріхтера photo_camera 14:21 У суботу 25 квітня в Житомирі відбудеться акція на підтримку полонених і їх родин 14:19 Попередження про ускладнення погодних умов! 14:00 До 114-річчя Пласту на вул. Михайлівській відбудеться День Першої Пластової Присяги 12:41 #тияк: Наближається період складання НМТ – важливий етап для тисяч підлітків, які скоро стануть абітурієнтами. Практичний посібник 12:40 У Червоному вигоріло 2,5 га сухої рослинності photo_camera 12:20 Усе, що потрібно знати про вступ до магістратури: новий гайд 12:00 Всеукраїнський день психолога: попит на фахівців зростає, психологія — серед лідерів вступу 11:40 Укрзалізниця повідомила про зміну маршрутів приміських поїздів в напрямку Коростеня 11:20 Колективний імунітет: що це таке і як працює
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up