Коростенець, який постачав до виправної колонії наркотичні засоби,  відсидить за гратами 6 років

Коростенець, який постачав до виправної колонії наркотичні засоби,  відсидить за гратами 6 років

Прокуратурою Житомирської області подано апеляційну скаргу щодо призначення особі суворішого покарання за придбання, зберігання та перевезення наркотичного засобу з метою збуту та збут у місцях позбавлення волі.

За результатом розгляду апеляційної скарги судом скасовано рішення Коростенського міськрайонного суду першої інстанції щодо призначення покарання за скоєний злочин у виді  позбавлення волі строком на 5 років без конфіскації майна з іспитовим строком на 3 роки.

Натомість Житомирський апеляційним судом постановлено новий вирок – позбавлення волі строком на 6 років із конфіскацією усього майна, належному особі на праві власності.

Установлено, що житель міста Коростеня, 1998 року народження, попередньо домовляючись по мобільному телефону із своїм знайомим, засудженим, який відбував покарання у місцевій виправній колонії постачав ув'язненому наркотичні засоби. 

Відео дня

Зокрема, фактично виконуючи роль наркокур’єра, він, отримавши по телефону вказівки від ув’язненого, поїхав на автостанцію, забрав пакунок, у якому було сховано понад 95 грамів наркотичного засобу - канабісу, доставив до виправної колонії та увечері, у домовлений час перекинув його  через огорожу установи, за що одержав грошові кошти.

Скоєний злочин, який кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання, перевезення, збут та передача наркотичних засобів у місця позбавлення волі) КК України, належить до категорії тяжких. Відповідно, особі призначено реальне покарання, співмірне тяжкості скоєному правопорушенню.

Пресслужба прокуратури Житомирської області 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:49 Відновлення та підтримка: ветерани війни у Центрі життєстійкості 17:29 В українських школах посилять заходи безпеки 17:01 Житомирян закликають долучитися до Всесвітнього дня прибирання 16:46 У Житомирі відзначили День усиновлення Від читача 11:38 Житомир зустрічає інклюзивні книжки: подія, яку варто відвідати з дитиною 16:21 Зарості конопель та півкілограма канабісу виявили поліцейські у двох жителів Житомирщини 16:00 Програма заходів до Дня міста на 19-20 вересня 15:37 20 вересня у Житомирі — Відкриття пластового року 15:21 Патрульні допомогли іноземцю, який залишився на дорозі без транспорту і речей, дістатися столиці 15:00 Поліцейські повідомили про підозру водієві в учиненні смертельної ДТП в Звягелі 14:39 У центрі Житомира біля Шодуарівського парку повторно виявлено стихійне сміттєзвалище 14:21 У Житомирі робоча група перевірила стан ділянок безбар’єрного маршруту на вулиці Вітрука 14:00 20 вересня камерний оркестр Житомирської філармонії запрошує на музично-літературний перформанс 12:39 Дев’ять житомирських студентів стали стипендіатами Верховної Ради України 12:21 Першокласний апдейт у Пакунку школяра: невдовзі за програмою купуйте книжки для першачків 12:00 Поліція розшукує безвісти зниклого 47-річного жителя Бердичівського району 11:40 "Каштани для ЗСУ" — у Житомирі триває осіння акція на пдтримку наших Захисників 11:20 Робочий візит Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Олексія Соболєва на Житомирщину play_circle_filled 11:01 Житомирщина відзначила призерів МАН: 26 юних науковців отримали нагороди play_circle_filled photo_camera 10:40 У Житомирі до Дня рятувальника вийшла книга «Вторгнення 2»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up