Коростенець організував незаконний бізнес з продажу підакцизних товарів: алкогольний фальсифікат продавали тоннами

Коростенець організував незаконний бізнес з продажу підакцизних товарів: алкогольний фальсифікат продавали тоннами

Члени організованої злочинної групи займались поширенням на території  Коростенського району алкоголю сумнівного походження. 

Фігурантам справи повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні і транспортуванні з метою збуту та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв і спирту етилового, що є підакцизним товаром, - інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що організував злочинну групу з незаконного виготовлення та продажу підакцизних товарів, з метою особистого збагачення,  48-річний житель міста Коростеня. До протиправного бізнесу залучив своїх знайомих – двох рідних братів, обізнаних у торгівельній сфері, оскільки працювали ще й офіційними представниками однієї з торгівельних мереж. 

Підозрювані діяли протягом травня 2021 – серпня 2022 років відповідно до розподілених ролей. Організатор угруповання закупляв, у тому числі і через поштовий сервіс експрес-доставки, незаконно виготовлені алкогольні напої та спирт етиловий, які передавав своїм спільникам. Вони ж, використовуючи власний транспорт, збували алкогольну продукцію сумнівної якості клієнтам Коростенщини.

Під час обшуків за місцем проживання учасників злочинної групи та безпосередньо в автомобілях, якими доставляли фальсифікат, вилучено більше тонни спиртовмісної рідини вартістю понад 200 тис. грн, майже 200 ємностей для її зберігання загальним об’ємом дві тисячі літрів, понад 35 тис. грн, здобутих злочинним шляхом та інші докази протиправної діяльності. 

На вилучені речі та чотири автомобілі накладено арешт.

Протиправний алкогольний бізнес викрито Житомирською обласною прокуратурою спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції україни та слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в області, яке проводить досудове розслідування.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Andrei Konstantinovich

    А завод наливайку прикрыли ???
  • Yuri Vashchuk

    раніше не продавали

keyboard_arrow_up