Колишній дільничний офіцер поліції у стані алкогольного сп'яніння скоїв ДТП з чотирма потерпілими - прокуратура Житомирщини скерувала справу до суду

Колишній дільничний офіцер поліції у стані алкогольного сп'яніння скоїв ДТП з чотирма потерпілими - прокуратура Житомирщини скерувала справу до суду

Житомирською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом порушення правил дорожнього руху, що спричинило потерпілим, серед яких малолітня, середньої тяжкості та тяжкі тілесні ушкодження (ч. 2 ст. 286 КК України). 

За даними слідства, дорожньо-транспортну подію у червні минулого року в Олевську, близько 13.00 год, скоїв дільничний офіцер поліції сектору превенції територіального відділення поліції, - інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Правоохоронець, керуючи автомобілем Volkswagen Golf у стані алкогольного сп’яніння, порушив правила дорожнього руху та виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем Chevrolet.

Унаслідок зіткнення постраждали водійка зустрічного авто та її 11-річна донька, які отримали тяжкі та середньої тяжкості тілесні  ушкодження. Також отримали травми двоє пасажирів, які їхали в автомобілі винуватця ДТП.

 На даний час дільничного офіцера поліції звільнено з органів поліції.

Досудове розслідування проводив Другий слідчий відділ (з дислокацією у м. Житомирі) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому.

Справу розглядатиме Олевський районний суд.

Житомирська обласна прокуратура здійснюватиме публічне обвинувачення.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Яким буде березень: прогноз синоптиків 17:30 Бердичівлянина засуджено до позбавлення волі за незаконне зберігання вогнепальної зброї 17:01 Твій шанс отримати Грант Президента України 16:41 "На щиті": в Україну повернулися тіла тисячі полеглих воїнів Від читача 18:05 Фейкові акаунти в соцмережах 16:20 Житомирські поліцейські нагадують: декларування зброї – це можливість законно нею володіти до кінця воєнного стану 16:02 Керівник видобувного підприємства на Малинщині завдав державі збитків на 12 млн грн 15:44 Житомир втратив ще одного Героя — у засвіти пішов Олександр Захарчук 15:41 Якою буде погода в кінці зими і на початку весни - прогноз 15:20 Ліцей №12 у Житомирі: сучасні лабораторії, профільні класи, освіта майбутнього... 15:01 Хочеш повернутися із СЗЧ: куди звернутися і що робити? 14:41 Денис Улютін: Уряд ухвалив рішення про індексацію пенсій вище рівня інфляції за 2025 рік 14:19 Уроки зими: влада готує новий план захисту енергосистеми в регіонах 14:00 У КЗПО «Обласний еколого-натуралістичний центр» ЖОР відбулася урочиста церемонія нагородження «Юннатівський Оскар – 2025» 12:40 У Житомирі підняли кримськотатарський прапор у День спротиву окупації АР Крим та Севастополя photo_camera 12:14 Неподалік Зарічан в ДТП загинула пішохідка: поліцейські встановлюють особу загиблої photo_camera 12:00 Побили та не відпускали додому: на Житомирщині поліцейські завершили розслідування протиправних дій службовців ТЦК та СП 11:40 Перехід на літній час, індексація пенсій, вилучення з обігу банкнот: основні зміни березня 11:21 #тияк: У Житомирі відбулася арт-терапевтична зустріч для фахівчинь супроводу ветеранів. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 11:00 Увага! У Житомирі розшукують безвісти зниклого 15-річного Даніеля Аврамчука!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up