Колаборантка з Малина переконувала односельців, що їх обстрілюють українські військові

Колаборантка з Малина переконувала односельців, що їх обстрілюють українські військові

Викрили жінку у підтримці агресії рф відносно України дізнавачі поліції Малинського відділення спільно зі співробітниками УСБУ області та за процесуального керівництва Коростенської окружної прокуратури.

За повідомленням Поліція Житомирської області, під час досудового розслідування було встановлено, що наприкінці березня 65-річна жінка спілкувалася з односельцями під час купівлі товарів з автомагазину. Жінка голосно публічно заявляла, що обстріли мирного населення здійснюють українські військовослужбовці. За її словами, «російські війська проводять ракетні обстріли лише воєнних об'єктів та не вбивають дітей на території України». Жінка стверджувала, що населення України є сепаратистами та їх потрібно знищувати, а російські військовослужбовці прийшли звільняти та захищати населення на території України, ніби настав час відчути на собі те, що відчувають мешканці Донецької та Луганської областей.

15 серпня дізнавачі відділення поліції №1 (м. Малин) Коростенського райуправління оголосили жінці про підозру за ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Коментарі (1)
  • Алена Іщенко

    Коли ж такі вже Су......ки,позакривають роти зі своєю Расєєю.Та хто ж вас тут тримає, навпаки таку нечисть скоріше би позбутися,щасливої дороги😡😡😡😡😡😡👍

keyboard_arrow_up