Кіберполіцейський, якого затримали на хабарі 5 тис .доларів США, перебуватиме під домашнім арештом

Кіберполіцейський, якого затримали на хабарі 5 тис .доларів США, перебуватиме під домашнім арештом

Прокуратурою Житомирської області забезпечено участь у розгляді клопотання щодо застосування запобіжного заходу інспектору кіберполіції, підозрюваному в одержанні неправомірної вигоди.

Ухвалою Хмельницького міськрайонного суду від 26.02.2020 особі застосовано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту строком на два місяці, - інформує пресслужба прокуратури Житомирської області.

Нагадаємо, інспектора відділу протидії кіберзлочинам в Житомирській області підозрюють у скоєнні злочину за ч.3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням) КК України.

Як повідомлялося раніше, за даними слідства, інспектор вимагав від місцевого жителя неправомірну вигоду на загальну суму 5 тисяч доларів США, пообіцявши не притягувати його до кримінальної відповідальності за розповсюдження порнографічної продукції.

Після того, як одержав на банківський рахунок частину неправомірної вигоди - 24 тис грн, того ж дня, 24.02.2020, був затриманий правоохоронцями у Житомирі неподалік одного з торговельних закладів.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Житомирської області. Досудове розслідування проводить  Територіальне управління ДБР, що у місті Хмельницькому.

Викрито незаконні дії інспектора кіберполіції завдяки спільним заходам прокуратури області, УСБУ в області та ТУ ДБР у м. Хмельницькому. 

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, виконувач обов’язків керівника Житомирської митниці, підозрюваний у  розтраті майна на суму понад 732 тис. грн, перебуватиме під домашнім арештом.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:18 28-30 червня на Житомирщині очікується сильна спека 14:18 Упродовж доби рятувальники Житомирщиниліквідували чотири пожежі у житловому секторі 12:58 У Житомирі під колеса легковика потрапив пішохід 12:02 У Коростишеві зіткнулися мотоцикл, яким керував 15-річний, з автомобілем Chevrolet Aveo, за кермом якого перебував 16-річний хлопець Від читача 17:31 Продаж неіснуючих авто. Як зрозуміти, що спілкуєтесь із шахраями 11:18 Житомир попрощася з Захисником Костянтином Осокіним 10:55 На Житомирщині поліцейські виявили наркотики та вилучили з незаконного обігу зброю і набої 10:14 День Конституції у Житомирі: перелік заходів 09:37 Понад 80 рятувальників Житомирщини отримали відзнаки напередодні Дня Конституції України 09:36 Житомир попрощався з Захисницею Світланою Євтушок, яка померла після тривалої хвороби 09:18 Довічне позбавлення волі мешканцю Житомира за вбивство дитини і її матері - Верховний суд залишив вирок без змін 09:00 27 червня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up